ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Συγκεντρωτικοί ορισμοί εθνικών

Αγων. Περίοδος      
Κατηγορία Ε.Ο.ΠΕ. Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡ 14/09/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 17/09/2021 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/09/2021 14:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/09/2021 14:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΡ 21/09/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Asterix Avo BEVEREN
(A) GOREN ROY
(B) KURTISS SALVIS
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ Β) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Αν Δ) ΟΝΟΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/09/2021 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 24/09/2021 20:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΠΣ ΘΕΤΙΣ
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 25/09/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο.ΘΗΡΑΣ
Φ.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/09/2021 15:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Α3
Β3
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 29/09/2021 20:15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕ 30/09/2021 17:30 Β΄ Α.Κ.Δ.Ε. ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
(A) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(B) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Γρ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 01/10/2021 12:00 Β΄ Α.Κ.Δ.Ε. ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
(A) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(B) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Γρ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 01/10/2021 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/10/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/10/2021 20:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ Κέρκης
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 03/10/2021 14:15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕ 07/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕ 07/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΣΩΝΑΚΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΠΕ 07/10/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Minchanka MINSK
(A) MYKHAYLO MEDVID
(B) STEFANO CESARE
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ Ν.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ Β) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 08/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 08/10/2021 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΔΙΕΘΝΗ ΦΙΛΙΚΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/10/2021 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
Α.Ε.Κ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Θήρας
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΙΚΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Επ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΏΤΗ
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣ Άρης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ Ν.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/10/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
A.O ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 10/10/2021 18:00 Στ. Καλαϊτζής 3η θέση
4η θέση
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡ 12/10/2021 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΕ 13/10/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακος ΣΦΠ
OK Mladost BRCKO
(A) NURPER OZBAR
(B) MACIEJ TWARDOWSKI
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Αν Δ) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 15/10/2021 19:15 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 16/10/2021 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 18:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 16/10/2021 19:00 Βεροίας Φίλιππος Βεροίας
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΧΑΝΟΣ
(Επ) ΒΕΝΟΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΠΣ Αίας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/10/2021 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 20:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 17/10/2021 16:30 Αγ.Θωμά Παναθηναίκός ΑΟ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΣ Άρης
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΙΚΟΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 19:45 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 22/10/2021 19:15 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΠΑΟΚ
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναίκός ΑΟ
ΟΦΗ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 17:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ Σ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άρης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΔΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΟ Καβάλα
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
(Γρ) ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(Γρ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(Γρ) ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΓ Ηρακλής
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΖΑΒΟΥ Β.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(Γρ) ΔΑΝΙΑ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Φίλιππος Βεροίας
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΚΩΤΣΙΑΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/10/2021 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΏΤΗ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/10/2021 18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΕ 27/10/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Rieker UJS KOMARNO
(A) OZAN CAGI SARIKAYA
(B) KONSTANTIN YOVCHEV
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ Β) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Αν Δ) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 02/11/2021 20:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΣΠ Θέτις
VKP BRATISLAVA
(A) TOM KNAEPKENS
(B) CHAVDAR MAREV
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ Β) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΠΕ 04/11/2021 16:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ZOK UB
(A) NURPER OZBAR
(B) ROY GOREN
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΕ 17/11/2021 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
VC OUDEGEM
(A) VOLODYMYR BOSENKO
(B) CRISTIAN EDUARD BOTEZATU
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Γρ Β) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Αν Δ) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.