ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Συγκεντρωτικοί ορισμοί εθνικών

Αγων. Περίοδος      
Κατηγορία Ε.Ο.ΠΕ. Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 13/03/2020 18:00 ΒΟΤΣΗ (Β1)
(Α2)
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ B.V. Masters ΠΑ 18/06/2021 09:00 ΙΟΥ ΙΟΣ
GRAND SLAM MIXED
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Αν Ε) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ B.V. Masters ΠΑ 25/06/2021 09:00 ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ
OPEN
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ B.V. Juniors ΣΑ 03/07/2021 09:00 ΒΑΡΚΙΖΑΣ ΒΑΡΚΙΖΑ
JUNIORS
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ B.V. Masters ΣΑ 03/07/2021 09:00 ΒΑΡΚΙΖΑΣ ΒΑΡΚΙΖΑ
OPEN
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Αν Δ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ B.V. Juniors ΣΑ 10/07/2021 09:00 ΠΑΤΡΑΣ ΠΑΤΡΑ
JUNIORS
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ B.V. Masters ΣΑ 24/07/2021 09:00 ΟΙΤΥΛΟ ΟΙΤΥΛΟ
KING OF THE COURT
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡ 14/09/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 17/09/2021 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/09/2021 14:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/09/2021 14:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Πανναξιακός Α.Ο.Ν.
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΡ 21/09/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
Asterix Avo BEVEREN
(A) GOREN ROY
(B) KURTISS SALVIS
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ Β) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Αν Δ) ΟΝΟΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/09/2021 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 24/09/2021 20:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΠΣ ΘΕΤΙΣ
Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 25/09/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο.ΘΗΡΑΣ
Φ.Ο. ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/09/2021 15:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ Α3
Β3
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 29/09/2021 20:15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕ 30/09/2021 17:30 Β΄ Α.Κ.Δ.Ε. ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
(A) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(B) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Γρ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 01/10/2021 12:00 Β΄ Α.Κ.Δ.Ε. ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
(A) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(B) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Γρ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 01/10/2021 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/10/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/10/2021 20:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ Κέρκης
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 03/10/2021 14:15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕ 07/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕ 07/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΣΩΝΑΚΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΠΕ 07/10/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Minchanka MINSK
(A) MYKHAYLO MEDVID
(B) STEFANO CESARE
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ Β) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑ 08/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΑ 08/10/2021 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑ 09/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑ 09/10/2021 09:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑ 09/10/2021 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
Α.Ε.Κ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Θήρας
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΙΚΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Επ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣ Άρης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/10/2021 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΑ 09/10/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΑΣ
A.O ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΥ 10/10/2021 18:00 Στ. Καλαϊτζής 3η θέση
4η θέση
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡ 12/10/2021 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΕ 13/10/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακος ΣΦΠ
OK Mladost BRCKO
(A) NURPER OZBAR
(B) MACIEJ TWARDOWSKI
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Αν Δ) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 15/10/2021 19:15 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 16/10/2021 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 18:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 16/10/2021 19:00 Βεροίας Φίλιππος Βεροίας
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΧΑΝΟΣ
(Επ) ΒΕΝΟΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΠΣ Αίας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/10/2021 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/10/2021 20:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 17/10/2021 16:30 Αγ.Θωμά Παναθηναίκός ΑΟ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΣ Άρης
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΙΚΟΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 19:45 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/10/2021 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 22/10/2021 19:15 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΠΑΟΚ
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναίκός ΑΟ
ΟΦΗ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 17:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άρης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΔΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΟ Καβάλα
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
(Γρ) ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(Γρ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(Γρ) ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΓ Ηρακλής
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΖΑΒΟΥ Β.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(Γρ) ΔΑΝΙΑ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Φίλιππος Βεροίας
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΚΩΤΣΙΑΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/10/2021 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/10/2021 18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΕ 27/10/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Rieker UJS KOMARNO
(A) OZAN CAGI SARIKAYA
(B) KONSTANTIN YOVCHEV
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ Β) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Αν Δ) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 29/10/2021 19:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 30/10/2021 17:00 ΒΑΚ ΟΦΗ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Επ) ΚΟΚΚΑΣ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Παρ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/10/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Θήρας
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΧΛΩΡΟΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣ Άρης
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(Γρ) ΛΙΑΚΟΝΑΚΟΥ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΔΗΜΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(Γρ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΣ Ελπίς
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΠΕΣΛΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(B) ΒΕΝΟΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Αργώ Βόλου
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 30/10/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 30/10/2021 19:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/10/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/10/2021 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΠΣ Αίας
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/10/2021 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 19:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 30/10/2021 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΣ Κέρκης
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 19:30 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
(Γρ) ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/10/2021 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Επ) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 31/10/2021 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 31/10/2021 17:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΧΑΝΟΣ
(Επ) ΠΛΙΑΧΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 31/10/2021 17:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 02/11/2021 20:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΣΠ Θέτις
VKP BRATISLAVA
(A) TOM KNAEPKENS
(B) CHAVDAR MAREV
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ Β) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 03/11/2021 19:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΠΕ 04/11/2021 16:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ZOK UB
(A) NURPER OZBAR
(B) ROY GOREN
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΠΑ 05/11/2021 19:15 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 15:00 Κιάτου Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΟΥΓΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 15:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 16:00 Αρχάνων ΓΕ Ηρακλείου
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΚΟΚΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΣΑ 06/11/2021 17:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(Επ) ΒΕΝΟΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/11/2021 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΚΩΤΣΙΑΣ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 17:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 17:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΣ Άρης
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΝΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΠΣ Φθία
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος
Ένωση Τούμπας
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Καβάλα
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Δ.Κραχτίδης ΑΣ Γαία Δράμας
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΠΟΓ Ηρακλής
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/11/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΦΛΩΡΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/11/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/11/2021 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(Γρ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Π.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/11/2021 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΣ Άρης
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/11/2021 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 20:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 07/11/2021 15:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΣΥΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 07/11/2021 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 07/11/2021 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 07/11/2021 17:00 ΕΑΠ ΕΑΠ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 07/11/2021 17:30 ΒΑΚ ΟΦΗ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΟΚΚΑΣ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 07/11/2021 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 07/11/2021 20:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 07/11/2021 20:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 07/11/2021 20:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 10/11/2021 17:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 10/11/2021 17:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Θήρας
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 10/11/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 10/11/2021 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΠΣ Αίας
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 10/11/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΕ 10/11/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Hebar PAZARDZHIK
(A) BRUNO MUHA
(B) ROY BENSIMON
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Αν Δ) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 10/11/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΠΑΟΚ
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 10/11/2021 19:45 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Επ) ΚΩΤΣΙΑΣ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΠΑ 12/11/2021 19:15 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΚΟΚΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 17:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΕΑΠ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 17:00 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 17:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(Γρ) ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άρης
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΦΙΛΗΣ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΧΑΝΘ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΠΣ Φθία
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
Ένωση Τούμπας
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΧΑΝΟΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΓ Ηρακλής
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΒΕΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(B) ΦΛΩΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:00 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 13/11/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 13/11/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 13/11/2021 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 13/11/2021 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΣ Άρης
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Π.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 19:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Άθλος
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 19:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 13/11/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/11/2021 20:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 20:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/11/2021 20:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΑΣ Αργώ Βόλου
(A) ΒΗΤΑΣ
(B) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/11/2021 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 14/11/2021 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 14/11/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/11/2021 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/11/2021 18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΤΡ 16/11/2021 15:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΟΦΗ
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΕ 17/11/2021 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
VC OUDEGEM
(A) VOLODYMYR BOSENKO
(B) CRISTIAN EDUARD BOTEZATU
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Γρ Β) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Αν Δ) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 19/11/2021 19:15 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 15:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(B) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 16:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 20/11/2021 16:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 20/11/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 20/11/2021 17:00 ΟΦΗ ΟΦΗ
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Επ) ΚΟΚΚΑΣ
(Παρ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 20/11/2021 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Θήρας
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 17:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
Ένωση Βύρωνα
(A) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΠΟΓ Ηρακλής
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 17:00 ΔΑΚ Πρεβέζας ΦΓΣ Πρέβεζας
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 17:30 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 20/11/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(Γρ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
(Γρ) ΛΙΑΚΟΝΑΚΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΧΑΝΘ
(A) ΒΕΝΟΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΟ Καβάλα
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 20/11/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 19:00 Κιάτου Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/11/2021 19:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Κέρκης
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 20/11/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 20/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΠΣ Αίας
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/11/2021 20:00 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 21/11/2021 13:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 21/11/2021 15:00 Χαλκιοπούλειο ΑΠΣ Φθία
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 21/11/2021 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/11/2021 16:30 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/11/2021 17:00 ΕΑΠ ΕΑΠ
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/11/2021 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/11/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Επ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 21/11/2021 21:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΕ 24/11/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
AJM FC PORTO
(A) ILHAMI SENYURT
(B) CHRISTIAN PETER WOLF
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ Β) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Αν Δ) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 24/11/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
TJ OSTRAVA
(A) MIKHAIL BONDARENKO
(B) EROL AKBULUT
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Γρ Β) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 26/11/2021 19:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΕΑΠ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Άρης
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 18:00 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΦΛΩΡΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΦΙΛΗΣ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΟ Καβάλα
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΓ Ηρακλής
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΟΦΗ
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 Κιάτου Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΚΟΥΓΙΑΣ
(B) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΤΟΛΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΒΗΤΑΣ
(B) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 28/11/2021 14:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣ Κέρκης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 28/11/2021 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 28/11/2021 17:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΧΑΝΟΣ
(Επ) ΠΛΙΑΧΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 17:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 15:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Παρ Β) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΠΣ Αίας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΠΑΟΚ
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 04/12/2021 13:00 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 16:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 16:00 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(B) ΣΠΙΓΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 16:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 04/12/2021 16:45 ΟΦΗ ΟΦΗ
ΠΑΟΚ
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 04/12/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Θήρας
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 17:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 04/12/2021 18:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 04/12/2021 18:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΠΛΙΑΧΑ
(Επ) ΒΕΝΟΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 04/12/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΣ Άρης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άρης
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΧΑΝΘ
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΔΗ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος
ΑΣ Ελπίς
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Αργώ Βόλου
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:00 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 04/12/2021 19:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 04/12/2021 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 04/12/2021 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 04/12/2021 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΜΑΜΜΟΥ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 04/12/2021 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
Ένωση Βύρωνα
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 04/12/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΟΥΡΤΕΣΙΏΤΗΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 04/12/2021 20:00 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 05/12/2021 13:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 05/12/2021 15:00 Χαλκιοπούλειο ΑΠΣ Φθία
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 05/12/2021 17:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 05/12/2021 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 05/12/2021 17:30 Δ.Κραχτίδης ΑΣ Γαία Δράμας
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΤΣΑΦΑΡΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 05/12/2021 18:00 ΕΑΠ ΕΑΠ
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 05/12/2021 19:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΠΟΓ Ηρακλής
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΦΛΏΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 05/12/2021 19:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(B) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Γρ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 05/12/2021 20:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΡ 07/12/2021 20:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
MONTPELLIER HSC VB
(A) ATANAS VARBANOV
(B) SAADETTIN DENERI
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ Β) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Αν Δ) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΕ 08/12/2021 18:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Volley Haasrode LEUVEN
(A) YAVUZ AKDEMIR
(B) LYUBOMIR SIRAKOV
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Γρ Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 08/12/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 08/12/2021 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΖΑΒΟΥ Β.
(Παρ) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 08/12/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Maccabi Yeadim TEL-AVIV
(A) KORAY YILMAZGIL
(B) TOMISLAV POPOVIC
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 10/12/2021 19:15 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΟΦΗ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 11/12/2021 16:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΠΣ Αίας
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 16:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 16:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΤΟΛΙΟΣ
(B) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Αργώ Βόλου
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 17:30 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 17:30 Δ.Κραχτίδης ΑΣ Γαία Δράμας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 11/12/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Κέρκης
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΤΣΙΜΙΚΛΗ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣ.
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΦΙΛΗΣ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΧΑΝΘ
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΕΑΠ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΠΕΣΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 18:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 11/12/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 11/12/2021 19:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 19:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΤΣΑΦΑΡΙΔΗΣ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 11/12/2021 19:30 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΠΟΓ Ηρακλής
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 11/12/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 11/12/2021 20:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΠΑΟΚ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 12/12/2021 14:00 Χαλκιοπούλειο ΑΠΣ Φθία
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 12/12/2021 14:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 12/12/2021 15:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 12/12/2021 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 12/12/2021 17:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 12/12/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΔΗΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 12/12/2021 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 12/12/2021 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 13/12/2021 19:15 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
(Παρ Β) ΡΑΠΤΗΣ
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 14/12/2021 15:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Hermes Rekkenshop OOSTENDE
(A) MARCOS ANTONIO FOLGAR FRAGA
(B) BORISLAV YORDANOV
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Γρ Β) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 15/12/2021 15:30 Αγ.Θωμά Hermes Rekkenshop OOSTENDE
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) RAYMOND HAAMBERG
(B) MARCOS ANTONIO FOLGAR FRAGA
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Γρ Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 15/12/2021 17:30 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 15/12/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΠΕΣΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 15/12/2021 19:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 15/12/2021 19:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 15/12/2021 19:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Ηλιούπολις
(A) ΤΟΛΙΟΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 15/12/2021 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Επ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 15/12/2021 20:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ελπίς
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΛΟΥΜΣΙ
(Γρ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 15/12/2021 20:15 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 17/12/2021 19:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
(Αν Δ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 15:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 18/12/2021 15:30 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 18/12/2021 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΟΦΗ
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 18/12/2021 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 17:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 17:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 17:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 17:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 17:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΤ.
(Γρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΦΛΏΡΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Κέρκης
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
(Γρ) ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
(Παρ) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(Γρ) ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(B) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΒΕΝΟΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΟ Καβάλα
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 18:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
Ένωση Βύρωνα
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 18/12/2021 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΧΑΝΘ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 19:30 Κιάτου Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΣΠΙΝΑΣ
(B) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 18/12/2021 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΤΟΛΙΟΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 18/12/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 18/12/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 18/12/2021 20:00 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 18/12/2021 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 19/12/2021 14:00 Χαλκιοπούλειο ΑΠΣ Φθία
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 19/12/2021 15:00 Δ.Κραχτίδης ΑΣ Γαία Δράμας
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 19/12/2021 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 19/12/2021 17:00 ΕΑΠ ΕΑΠ
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 19/12/2021 18:00 ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 19/12/2021 18:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 19/12/2021 20:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 22/12/2021 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 22/12/2021 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Παρ) ΧΙΏΤΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 22/12/2021 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 22/12/2021 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Άρης
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 22/12/2021 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άθλος
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 22/12/2021 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Super Cup ΤΕ 22/12/2021 19:15 Καλλιθέας Ρόδου Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΤΕ 29/12/2021 19:15 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΠΑΟΚ
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 05/01/2022 13:30 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ ΑΘΛΗΣΗ
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 05/01/2022 16:30 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελόκηποι
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/01/2022 17:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Θήρας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/01/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/01/2022 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΣ Άρης
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/01/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 05/01/2022 18:15 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/01/2022 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/01/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/01/2022 20:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 05/01/2022 21:30 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/01/2022 17:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Κέρκης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/01/2022 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΠΑΟΚ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/01/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/01/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Άθλος
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(Γρ) ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/01/2022 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΚΟΥΡΤΕΣΙΏΤΗΣ
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/01/2022 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/01/2022 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/01/2022 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΠΣ Αίας
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΚΥ 09/01/2022 18:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 12/01/2022 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 12/01/2022 18:00 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 12/01/2022 20:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άρης
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 12/01/2022 20:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 12/01/2022 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 12/01/2022 20:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΧΑΝΘ
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 12/01/2022 21:30 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 14/01/2022 19:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 15/01/2022 16:30 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΠΛΙΑΧΑ
(Επ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 15/01/2022 17:00 ΟΦΗ ΟΦΗ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Επ) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
(Παρ) ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/01/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΠΣ Αίας
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/01/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/01/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/01/2022 18:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/01/2022 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΣ Κέρκης
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/01/2022 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/01/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/01/2022 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Θήρας
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/01/2022 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Άρης
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 16/01/2022 17:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 18/01/2022 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Epicentr - Podolyany HORODOK
(A) JOSEPH GORE
(B) NIKOLA MICEVSKI
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 19/01/2022 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 19/01/2022 18:30 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 19/01/2022 19:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣ.
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 19/01/2022 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΠΦ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 19/01/2022 19:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 19/01/2022 19:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟ Θήρας
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 19/01/2022 19:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Επ) ΦΛΩΡΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΠΕ 20/01/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Μαρκόπουλου
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 21/01/2022 19:15 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 15:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 16:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(B) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 22/01/2022 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 17:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΕΑΠ
(A) ΣΠΙΓΓΟΥ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 17:00 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 17:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Επ) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΦΛΏΡΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άθλος
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣ.
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Άρης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΧΑΝΘ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 Β΄ΚΛΕΙΣΤΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΠΣ Φθία
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Ελπίς
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΒΕΝΟΣ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 22/01/2022 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 22/01/2022 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 22/01/2022 19:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΠΑΟΚ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 22/01/2022 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΖΑΒΟΥ Β.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
(Παρ) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 22/01/2022 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΠΑΟΚ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/01/2022 19:30 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/01/2022 19:30 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 22/01/2022 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 23/01/2022 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 23/01/2022 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΟΦΗ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 23/01/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
Ένωση Τούμπας
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 23/01/2022 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΔΕ 24/01/2022 17:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 26/01/2022 20:30 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΕ 27/01/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Μαρκόπουλου
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΠΕ 27/01/2022 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
CV Tenerife LA LAGUNA
(A) SEBASTIAN WIDLARZ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Γρ Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 16:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 16:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 16:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 16:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 16:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 16:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 16:00 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 17:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 17:00 ΕΑΠ ΕΑΠ
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 17:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 29/01/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 29/01/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Κέρκης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(Γρ) ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άρης
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΝΤΟΒΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΧΑΝΘ
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 Δ.Κραχτίδης ΑΣ Γαία Δράμας
ΑΟ Καβάλα
(A) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/πολης
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 29/01/2022 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 29/01/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΠΣ Αίας
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 29/01/2022 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΠΑΟΚ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 29/01/2022 19:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 29/01/2022 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Θήρας
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/01/2022 20:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 30/01/2022 17:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΟΦΗ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΒΕΝΟΣ
(Επ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 30/01/2022 17:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 30/01/2022 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 30/01/2022 18:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 30/01/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΠΣ Φθία
ΧΑΝΘ
(A) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(B) ΣΤΑΪΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 30/01/2022 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΧΑΝΟΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 30/01/2022 18:00 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΙΣΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 30/01/2022 18:00 ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 30/01/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣ Ελπίς
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 31/01/2022 20:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
(Αν Δ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΕ 31/01/2022 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 02/02/2022 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
CAI TERUEL
(A) TOMAS BUCHAR
(B) ANNA NIEDBAL
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ Β) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 02/02/2022 18:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΣ Κέρκης
ΑΕΚ
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 02/02/2022 18:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) Αρμενική Πειραιώς
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 02/02/2022 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 15:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 15:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 15:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 15:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΕΑΠ
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 16:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 16:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/02/2022 16:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Επ) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(Επ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 16:30 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 05/02/2022 17:00 ΟΦΗ ΟΦΗ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΟΚΚΑΣ
(Επ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Παρ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 17:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 17:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/02/2022 18:00 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΦΛΏΡΟΥ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
(Γρ) ΜΑΜΜΟΥ
(Παρ) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΝΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΛΟΥΜΣΙ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΑΠΣ Φθία
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
Ένωση Τούμπας
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Ελπίς
(A) ΠΕΣΛΗΣ
(B) ΔΗΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΒΕΝΟΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/02/2022 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΓΣ Ηλιούπολις
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 19:30 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΑΣ Αργώ Βόλου
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/02/2022 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/02/2022 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 05/02/2022 20:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Αν Δ) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/02/2022 20:30 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/02/2022 20:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 06/02/2022 14:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 06/02/2022 15:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΣ Άρης
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Αν Δ) ΟΝΟΠΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 06/02/2022 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 06/02/2022 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 06/02/2022 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΣΥΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 06/02/2022 16:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 06/02/2022 16:30 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 09/02/2022 15:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΚ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 09/02/2022 18:00 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 09/02/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Κέρκης
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 09/02/2022 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκόπουλου
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 09/02/2022 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 11/02/2022 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΟΦΗ
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 11/02/2022 19:15 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
Ένωση Βύρωνα
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΧΑΝΘ
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 12/02/2022 17:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 17:00 Κιάτου Άρατος ΑΟ Κιάτου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΚΟΥΓΙΑΣ
(B) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 17:30 Δ.Κραχτίδης ΑΣ Γαία Δράμας
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 17:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 17:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/02/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΠΣ Αίας
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Άρης
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
(Γρ) ΔΑΝΙΑ
(Παρ) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΝΤΟΒΑ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Αργώ Βόλου
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 18:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
Αρμενική Πειραιώς
(A) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/02/2022 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΠΑΟΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/02/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/02/2022 19:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟ Θήρας
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 19:00 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/02/2022 19:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 19:30 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/02/2022 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Επ) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/02/2022 20:00 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/02/2022 20:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 13/02/2022 13:30 Χαλκιοπούλειο ΑΠΣ Φθία
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/02/2022 14:00 ΕΑΠ ΕΑΠ
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 13/02/2022 15:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 13/02/2022 16:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/02/2022 16:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 16/02/2022 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 16/02/2022 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 16/02/2022 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 16/02/2022 19:15 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 16/02/2022 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(B) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 15:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 16:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νικαίας
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 17:00 ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 17:00 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 17:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(Γρ) ΤΣΙΜΙΚΛΗ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
Ένωση Τούμπας
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΠΑΣ Ίκαρος
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΒΕΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΒΗΤΑΣ
(B) ΧΛΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/02/2022 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Επ) ΦΛΏΡΟΥ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/02/2022 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣ Άρης
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/02/2022 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/02/2022 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/02/2022 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
(Παρ Β) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
(Αν Δ) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/02/2022 20:00 ΟΦΗ ΟΦΗ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΟΚΚΑΣ
(Επ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/02/2022 20:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΠΑΟΚ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΠΛΙΑΧΑ
(Επ) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/02/2022 20:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/02/2022 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/02/2022 20:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/02/2022 20:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 20/02/2022 14:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
Άρατος 1893 Κιάτου
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΟΚΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 20/02/2022 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/02/2022 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/02/2022 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 23/02/2022 17:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/02/2022 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/02/2022 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/02/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/02/2022 19:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΟΦΗ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/02/2022 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΖΑΒΟΥ Β.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 23/02/2022 20:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 25/02/2022 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΑΜΠΡΟΥ ΙΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 15:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 16:00 Κιάτου Άρατος 1893 Κιάτου
Αρμενική Πειραιώς
(A) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 26/02/2022 16:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/02/2022 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 17:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/02/2022 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/02/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΠΑΝΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣ Κέρκης
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(Γρ) ΝΤΟΒΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΟ Ιωνικός Νικαίας
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 18:00 Άρτας ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/02/2022 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/02/2022 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 19:00 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 19:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 26/02/2022 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΓΣ Ηλιούπολις
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 19:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/02/2022 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΠΑΟΚ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Επ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/02/2022 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/02/2022 20:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/02/2022 20:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/02/2022 15:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/02/2022 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/02/2022 17:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/02/2022 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΠΣ Φθία
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 01/03/2022 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Halkbank ANKARA
(A) SIMEON IVANOV
(B) TOMAS BUCHAR
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Αν Δ) ΜΟΥΛΑ ΕΙ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 02/03/2022 19:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 02/03/2022 19:30 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΠΑΝΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 02/03/2022 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΣ
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 04/03/2022 19:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 15:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) Αρμενική Πειραιώς
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΤΟΛΙΟΣ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 15:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
Φοίνικας Αλεξ/λης
(A) ΒΗΤΑΣ
(B) ΧΛΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 16:00 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ Φοίβος
Άρατος 1893 Κιάτου
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΣΠΙΓΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 16:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 05/03/2022 17:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/03/2022 17:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Θήρας
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 17:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 17:00 ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 17:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΟ Καβάλα
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
(Γρ) ΤΣΙΜΙΚΛΗ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νικαίας
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
Ένωση Τούμπας
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/03/2022 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΣ Άρης
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΤΕΡΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 18:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/03/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Επ) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/03/2022 19:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΧΑΝΘ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 19:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/03/2022 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 05/03/2022 19:30 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 05/03/2022 20:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣ Άθλος
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 05/03/2022 20:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 06/03/2022 12:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
ΑΠΣ Φθία
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 06/03/2022 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 06/03/2022 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 06/03/2022 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 06/03/2022 16:30 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΓΣ Ηλιούπολις
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 06/03/2022 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 06/03/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 8
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΠΑΝΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 09/03/2022 16:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 09/03/2022 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΟΦΗ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 09/03/2022 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 09/03/2022 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 09/03/2022 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 11:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΜΣ Ζέυς
(A) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 13:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμ.
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 16:00 Ι. Λεμονίδης ΑΟ Αμαζόνες Μαϊστ.
ΑΟΠ Μίλωνας
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 17:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 17:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΓΣ Σπαρτιατικός
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 17:00 ΔΑΚ Πολίχνης ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 19:00 ΒΟΤΣΗ ΠΑΟΚ
ΑΣ Ελπίς
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 19:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 19:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 20:00 Μ. Τσίκινας ΑΟ Πρέβεζας
ΧΑΝΘ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΕ 10/03/2022 20:30 Ι. Λεμονίδης Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΓΣ Δράμας
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 11:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΣ Ζέυς
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμ.
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 13:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 15:00 ΒΟΤΣΗ ΓΣ Δράμας
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 15:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΑΟ Αμαζόνες Μαϊστ.
ΠΑΟΚ
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 16:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 17:00 ΒΟΤΣΗ Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 17:00 Ι. Λεμονίδης ΑΟΠ Μίλωνας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 17:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟΝΣ Μίλων
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 19:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Σπαρτιατικός
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 19:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Πρέβεζας
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 20:00 ΔΑΚ Πολίχνης ΕΑ Λαρίσης
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΑ 11/03/2022 20:15 Μ. Τσίκινας ΜΓΣ Εθνικός
ΧΑΝΘ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 13:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΣ Σπαρτιατικός
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΤΡΙΚΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/03/2022 15:00 Μ. Παρασκευόπουλος Φοίνικας Αλεξ/λης
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 15:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΠΑΟΚ
ΑΟΠ Μίλωνας
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 15:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Αμαζόνες Μαϊστ.
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 12/03/2022 16:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 16:00 Αρχάνων ΓΕ Ηρακλείου
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 16:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Δεξαμενής Μεταμ.
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΡΙΚΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 16:00 ΔΑΚ Πολίχνης ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/03/2022 17:00 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελοκήπων
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/03/2022 17:00 Δ.Κραχτίδης ΑΣ Γαία Δράμας
ΑΣ Αργώ Βόλου
(A) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 17:30 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
ΓΣ Δράμας
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(Γρ) ΝΤΟΒΑ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Ιωνικός Νικαίας
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης ΧΑΝΘ
ΑΣ Ελπίς
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΑΟ Πρέβεζας
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης ΦΕΣ Αριστοτέλης
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
Άρατος 1893 Κιάτου
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΣΠΙΓΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 18:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) Αρμενική Πειραιώς
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 19:30 ΒΟΤΣΗ ΑΣ Γιάννενα
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/03/2022 20:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΣΑ 12/03/2022 21:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΣΠ Απόλλων
ΑΜΣ Ζέυς
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΚΥ 13/03/2022 15:30 Ι. Λεμονίδης (Α1)
(Β2)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/03/2022 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
(B) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΚΥ 13/03/2022 16:00 ΔΑΚ Πολίχνης (Β1)
(Α2)
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/03/2022 17:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 13/03/2022 17:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΚΥ 13/03/2022 17:30 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (Γ1)
(Δ2)
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΚΥ 13/03/2022 18:00 ΒΟΤΣΗ (Α1)
(Β2)
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΕΟΠΕ ΚΥ 13/03/2022 20:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ (Δ1)
(Γ2)
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 14/03/2022 20:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 16/03/2022 17:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 16/03/2022 17:30 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 16/03/2022 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ Αργυρούπολης
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 16/03/2022 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 16/03/2022 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΣ Άρης
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 16/03/2022 19:30 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΑΣ Ελπίς
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 16/03/2022 20:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΧΛΏΡΟΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 16/03/2022 20:30 ΜΕΝΤ Ένωση Τούμπας
ΧΑΝΘ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 16/03/2022 20:30 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 16/03/2022 21:15 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕ 17/03/2022 20:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
Άρατος 1893 Κιάτου
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΣΠΙΓΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 18/03/2022 20:00 ΒΑΚ ΟΦΗ
Φίλιππος Βέροιας
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Επ) ΚΟΚΚΑΣ
(Επ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Παρ) ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 15:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΑΟ Καβάλα
(A) ΒΗΤΑΣ
(B) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 16:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 16:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΣΠΙΓΓΟΥ
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 16:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 16:30 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
Φοίνικας Αλεξ/λης
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 16:45 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
(Αν Δ) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣ Ηλιούπολις
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός Νικαίας
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
Ένωση Τούμπας
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(B) ΤΕΡΖΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης Ελπίς
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/03/2022 18:30 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/03/2022 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/03/2022 19:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΠΣ Αίας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ ΕΛ.
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/03/2022 19:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/03/2022 19:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/03/2022 19:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/03/2022 19:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΧΛΏΡΟΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/03/2022 19:00 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 19:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/03/2022 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΔΟΥΚΑΚΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/03/2022 20:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 20/03/2022 15:00 Κιάτου Άρατος 1893 Κιάτου
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΟΥΓΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/03/2022 16:30 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/03/2022 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
Ένωση Βύρωνα
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 20/03/2022 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 20/03/2022 17:30 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΔΗΜΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 20/03/2022 17:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΤΡΙΚΚΑ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/03/2022 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
(Γρ) ΠΑΝΔΗ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/03/2022 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ Απόλλων Πάτρας
Αμπελόκηποι
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 20/03/2022 20:00 ΛΙΝΤΟ Φίλιππος Βέροιας
ΟΦΗ
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
(Επ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Παρ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 21/03/2022 18:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Παρ Β) ΠΕΡΡΟΣ
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 23/03/2022 17:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΧΑΝΘ
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΣΠΙΝΑΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 23/03/2022 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 23/03/2022 19:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 23/03/2022 20:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 25/03/2022 19:15 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 15:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΓΣ Ηλιούπολις
(A) ΣΠΙΝΑΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΦΙΛΗΣ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 15:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 15:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) Αρμενική Πειραιώς
Άρατος 1893 Κιάτου
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 15:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΚΟΥΚΟΥΤΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 15:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(B) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 17:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
Φοίνικας Αλεξ/λης
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Άρης
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗΣ
(Παρ) ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 ΔΑΚ Σουφλίου ΑΣΑ Έβρος
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΜΓΣ Εθνικός
ΓΣ Πανηπειρωτικός
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 ΕΑΚ Σταυρούπολης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΟ Καβάλα
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/03/2022 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 26/03/2022 18:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/03/2022 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/03/2022 19:00 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Θήρας
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΤΕΡΖΗΣ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/03/2022 19:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/03/2022 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΣ Άρης
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/03/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/03/2022 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Επ) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/03/2022 19:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/03/2022 14:45 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΒΗΤΑΣ
(B) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/03/2022 16:00 ΓΟΥΔΙΟΥ ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΚΑΠΟΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/03/2022 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/03/2022 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/03/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/03/2022 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Κέρκης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/03/2022 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 28/03/2022 16:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΠΑΟΚ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΠΕ 31/03/2022 15:15 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΠΕ 31/03/2022 19:15 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ Β) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΠΑ 01/04/2022 19:15 ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ Β) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 14:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Ένωση Βύρωνα
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 14:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(B) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 14:30 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΝΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/04/2022 16:00 Κιάτου Άρατος 1893 Κιάτου
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΟΣΜΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/04/2022 16:00 Νεάπολης-Μυτιλήνης ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
Αρμενική Πειραιώς
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΜΙΧΑΗΛΑΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/04/2022 16:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Άθλος
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΚΡΗΤΙΚΟΥ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΧΑΝΘ
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολις
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(B) ΒΕΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΣ Ελπίς
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/04/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ελπίς
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/04/2022 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/04/2022 19:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Κέρκης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/04/2022 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 03/04/2022 17:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 06/04/2022 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Παρ) ΠΕΡΡΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 06/04/2022 19:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΔΟΥΛΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 06/04/2022 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 06/04/2022 20:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 08/04/2022 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΠΑΟΚ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 08/04/2022 19:15 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 08/04/2022 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/04/2022 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/04/2022 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣ Ηλιούπολις
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/04/2022 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Ελπίς
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/04/2022 18:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΟ Καβάλα
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/04/2022 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Άθλος
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΛΗ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/04/2022 19:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Κέρκης
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/04/2022 17:00 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/04/2022 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/04/2022 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(Γρ) ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑ
(Παρ) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/04/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 13/04/2022 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 13/04/2022 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 13/04/2022 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΣ Άρης
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/04/2022 18:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 13/04/2022 18:30 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 13/04/2022 19:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 13/04/2022 19:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 13/04/2022 19:30 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/04/2022 19:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολις
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/04/2022 17:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/04/2022 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/04/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/04/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/04/2022 18:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡ.
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/04/2022 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΚΩΤΣΙΑΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/04/2022 19:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΠΑΝΔΗ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ ΜΙΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/04/2022 19:30 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΑΣ Άθλος
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/04/2022 20:30 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Θήρας
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 17/04/2022 15:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 17/04/2022 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 17/04/2022 19:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
(Παρ Β) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
(Αν Δ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 17/04/2022 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΔΕ 18/04/2022 18:00 Βάρης ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΗ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/04/2022 16:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/04/2022 18:00 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 20/04/2022 18:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
Άρης Θες/νίκης
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 20/04/2022 19:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/04/2022 19:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ.Πεύκων
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΕ 21/04/2022 17:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΕ 21/04/2022 17:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΕ 21/04/2022 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
(Παρ Β) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΡ 26/04/2022 19:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 27/04/2022 18:00 ΜΙΚΡΑΣ Άρης Θες/νίκης
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/04/2022 19:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΛΗ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΕ 28/04/2022 18:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Φλοίσβος
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΕ 28/04/2022 19:15 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΕ 28/04/2022 19:15 Ο.Α.Κ.Α. "ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ" Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΕ 28/04/2022 19:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΠΑ 29/04/2022 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Π.
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΠΑ 29/04/2022 21:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 30/04/2022 17:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 30/04/2022 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
(Παρ Β) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/04/2022 19:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΣΑ 30/04/2022 21:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 01/05/2022 15:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΔΕ 02/05/2022 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Μίλωνας
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΕΟΠΕ ΔΕ 02/05/2022 21:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός
Πανερυθραϊκός
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΡ 03/05/2022 18:45 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ Β) ΠΕΡΡΟΣ
(Αν Δ) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡ 03/05/2022 21:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 04/05/2022 18:00 Κρεμαστής ΓΣ Κερατέας
ΑΣΠ Γλυφάδας
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΤΕ 04/05/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Γρεβενών
ΠΑΣ Γιάννινα
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 04/05/2022 19:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΤΕ 04/05/2022 20:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΟΠΑΘ Περσέας
(A) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
(B) ΑΛΕΞΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΤΕ 04/05/2022 20:30 Κρεμαστής ΑΣΠ Ερμής
ΑΕΣΠ Φοίνικα
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΠΕ 05/05/2022 16:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΕ Λάρισας
ΓΣ Γρεβενών
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΠΕ 05/05/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ Γιάννινα
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΑΛΕΞΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕ 05/05/2022 18:00 Κρεμαστής ΑΣΠ Γλυφάδας
ΑΣΠ Ερμής
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΠΕ 05/05/2022 19:15 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Επ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΠΕ 05/05/2022 20:30 Κρεμαστής ΣΦΠ Χανίων
ΓΣ Κερατέα
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΠΑ 06/05/2022 16:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΕ Λάρισας
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΠΑ 06/05/2022 17:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΣΦΠ Ίρις Αργους
ΟΦΗ
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 06/05/2022 18:00 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΑ Λαρίσης
ΓΣΘ Ηρακλής
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΒΕΝΟΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΏΣΤΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΑ 06/05/2022 18:00 Μ. Μερκούρη Oλυμπιακός ΣΦΠ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
(Παρ Β) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 06/05/2022 18:00 Κρεμαστής ΑΣΠ Ερμής
ΣΦΠ Χανίων
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΚΑΛΗΜΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΠΑ 06/05/2022 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΟΠΑΘ Περσέας
ΠΑΣ Γιάννινα
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΠΑ 06/05/2022 20:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΖΑΡΜΠΙΝΗΣ
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 06/05/2022 20:00 ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΑΣ Ερμογένη
ΑΠΣ Ήφαιστος
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΒΕΝΟΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑ 06/05/2022 20:30 Κρεμαστής ΑΕΣΠ Φοίνικας
ΑΣΠ Γλυφάδας
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 07/05/2022 17:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ελπίς
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 07/05/2022 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 07/05/2022 17:00 ΔΑΚ Πρεβέζας ΦΓΣ Πρέβεζας
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΣΙΑΚΑΒΕΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΣΑ 07/05/2022 18:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός
ΣΦΠ Ίρις Αργους
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 07/05/2022 19:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ
(Επ) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΣΑ 07/05/2022 21:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ
ΟΦΗ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΚΥ 08/05/2022 16:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΟΦΗ
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 08/05/2022 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΝΟΔΟΥ ΓΥΝΑΙΚ ΚΥ 08/05/2022 19:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΣΦΠ Ίρις Αργους
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΔΕ 09/05/2022 20:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
(Αν Δ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΡ 10/05/2022 21:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
(Παρ Β) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Αν Δ) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 12/05/2022 15:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
Πρωτ/τής Πελ/νήσου
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 12/05/2022 15:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 12/05/2022 17:30 ΜΙΛΩΝΑ ΟΠΕ Χαλκίδας
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΕ 12/05/2022 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
(Παρ Β) ΓΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Αν Δ) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 12/05/2022 19:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός
ΑΘΛΗΣΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 13/05/2022 14:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΘΛΗΣΗ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 13/05/2022 15:00 ΜΙΛΩΝΑ ΟΠΕ Χαλκίδας
ΑΟΝΣ Μϊλων
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 13/05/2022 17:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΣ Πανερυθραϊκός
Πρωτ/τής Πελ/νήσου
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΠΑ 13/05/2022 19:15 Ο.Α.Κ.Α. "ΝΙΚΟΣ ΓΚΑΛΗΣ" Παναθηναϊκός ΑΟ
ΠΑΟΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
(Παρ Β) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 13/05/2022 20:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ Ιωνικός
ΓΕ Ηρακλείου
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 14/05/2022 10:30 ΜΙΛΩΝΑ Πρωτ/τής Πελ/νήσου
ΟΠΕ Χαλκίδας
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 14/05/2022 13:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 14/05/2022 13:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΕ Ηρακλείου
ΑΘΛΗΣΗ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 14/05/2022 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 14/05/2022 19:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΚΥ 15/05/2022 13:00 ΜΙΛΩΝΑ (Γ1)
(Δ2)
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 15/05/2022 16:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΚΥ 15/05/2022 20:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ (Δ1)
(Γ2)
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Επ) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 11/06/2022 17:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟ Ιωνικός
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 11/06/2022 18:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΟ ΑΟ Ιωνικός
ΠΑΟΚ
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 11/06/2022 19:00 Στ. Καλαϊτζής Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 11/06/2022 20:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΟ ΑΟ Δεξαμενής Μεταμ.
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΚΥ 12/06/2022 16:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΟ Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΠΑΟΚ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΜΙΤΣΙΑΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΚΥ 12/06/2022 17:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟ Ιωνικός
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΚΥ 12/06/2022 18:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΟ ΑΟ Δεξαμενής Μεταμ.
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΙΤΣΙΑΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΚΥ 12/06/2022 19:00 Στ. Καλαϊτζής ΜΓΣ Εθνικός
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΔΕ 13/06/2022 12:00 Στ. Καλαϊτζής Πήγασος Πολίχνης
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΔΕ 13/06/2022 12:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΟ ΑΟ Ιωνικός
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΤΡΙΚΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΔΕ 13/06/2022 14:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΔΕ 13/06/2022 14:00 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΝΕΟ ΠΑΟΚ
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμ.
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΤΡΙΚΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΡ 14/06/2022 18:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΤΟΥΡΚΙΑ
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΕ 15/06/2022 18:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΤΟΥΡΚΙΑ
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ ΦΙΛΙΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕ 16/06/2022 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΤΟΥΡΚΙΑ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.