ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Τρέχοντες ορισμοί

Κατηγορία Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 23/10/2021 15:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 17:00 Αγ.Θωμά Παναθηναίκός ΑΟ
ΟΦΗ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 23/10/2021 17:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 17:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΤΟΛΙΟΣ
(Γρ) ΑΝΤΩΝΙΟΥ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ Σ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άρης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΛΑΜΠΡΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΠΕΔΗ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΦΕΣ Αριστοτέλης
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΓΣ Άρτεμις
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΒΛΑΧΟΥΔΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΟ Καβάλα
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
Φοίνικας Αλεξ/πολης
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΡΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΒΗΤΑΣ
(Γρ) ΣΦΟΝΔΥΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(Γρ) ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(Γρ) ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΓ Ηρακλής
Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:30 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΠΑΟΚ
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ ΑΙΚ.
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Επ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΖΑΒΟΥ Β.
(Παρ) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre L eague ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/10/2021 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(Γρ) ΔΑΝΙΑ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/10/2021 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Φίλιππος Βεροίας
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 20:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΚΩΤΣΙΑΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/10/2021 20:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/10/2021 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΏΤΗ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 18:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΖΑΒΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/10/2021 18:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΤΕ 27/10/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Rieker UJS KOMARNO
(A) OZAN CAGI SARIKAYA
(B) KONSTANTIN YOVCHEV
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ Β) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Αν Δ) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 02/11/2021 20:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΣΠ Θέτις
VKP BRATISLAVA
(A) TOM KNAEPKENS
(B) CHAVDAR MAREV
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Γρ Β) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ CHAMPIONS LEAGUE ΠΕ 04/11/2021 16:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ZOK UB
(A) NURPER OZBAR
(B) ROY GOREN
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ Β) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Αν Δ) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΕ 17/11/2021 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
VC OUDEGEM
(A) VOLODYMYR BOSENKO
(B) CRISTIAN EDUARD BOTEZATU
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Γρ Β) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Αν Δ) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.