ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Τρέχοντες ορισμοί

Κατηγορία Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΠΑ 26/11/2021 19:15 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 13:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 13:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 14:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 14:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΕΑΠ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:30 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Oλυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Άρης
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΕΣΤ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
(Παρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 17:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 18:00 Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗ
(Επ) ΦΛΩΡΟΥ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Επ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΑΝ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ "Α.ΒΑΡΙΚΑΣ" ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
(Παρ) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΤΡΙΓΚΙΛΙΔΑ
(Παρ) ΤΟΜΑΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΖΗΛΙΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΑΚ Σκύδρας ΦΕΣ Αριστοτέλης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ
(Παρ) ΣΙΔΗΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Γρ) ΧΑΛΚΙΑ
(Παρ) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΣ Ακαδ.Πρωτ. Πεύκων
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΦΙΛΗΣ
(Παρ) ΔΗΜΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Φλοίσβος
ΑΟ Ιωνικός Νίκαιας
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Φθία
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΓΣ Πανηπειρωτικός
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΤΖΕΛΕΤΑΣ
(B) ΓΚΟΡΓΚΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Κάππα 2000 ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΣΑ Έβρος
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΜΓΣ Εθνικός
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Γαία Δράμας
(A) ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΚΟΒΑΤΣΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 Έδεσσας ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
ΑΟ Καβάλα
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΑΚ ΓΕΦΥΡΑΣ ΠΟΓ Ηρακλής
ΦΓΣ Πρέβεζας
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΑΓΡΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΑΣ Αργώ Βόλου
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 2
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 27/11/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 18:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΟΦΗ
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/11/2021 19:00 Ιλισίων-Α.Φώτσης ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 Κιάτου Άρατος 1893 ΑΟ Κιάτου
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΚΟΥΓΙΑΣ
(B) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΠΑΣ Ίκαρος Έδεσσας
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ
(B) ΛΟΥΜΣΙ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:00 Νεάπολης Λάρισας Φιλαθλ. Λαρισαϊκός
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 19:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝΣ Μίλων
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΤΟΛΙΟΣ
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 27/11/2021 19:30 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ Μίλων
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΒΥΡΩΝΑ - Στ. Καραλής Ένωση Βύρωνα
ΑΕ Αμπελοκήπων
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ ΝΙΚ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΒΗΤΑΣ
(B) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 27/11/2021 21:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 11:30 ΜΕΤΣ Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 11:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 13:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 13:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 28/11/2021 14:45 Ν.Φιλαδέλφειας-Απ.Κόντος ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣ Κέρκης
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΡΑΝΙΑ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 28/11/2021 15:30 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 15:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 16:00 ΛΙΝΤΟ ΓΕ Ηρακλείου
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 16:00 Ρεθύμνου Μ.Μερκούρη ΝΟΠ Ρεθύμνου
ΑΟΝ Αργυρούπολης
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 16:30 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 16:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 28/11/2021 17:00 Βεροίας ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΜΜ.
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΣΥΡΟΜΑΧΟΥ
(Επ) ΧΑΝΟΣ
(Επ) ΠΛΙΑΧΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 28/11/2021 17:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Θήρας
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 17:00 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΤΕΡΖΗ
(Παρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 17:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 17:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 17:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΠΑΤΡΑΣ ΑΣΠ Απόλλων
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ "ΑΠ.ΚΟΝΤΟΣ" Α.Ε.Κ.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:00 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΩΝΗ ΑΟ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1)
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 29/11/2021 20:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 30/11/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 30/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 15:00 Αγ.Θωμά Παναθηναϊκός ΑΟ
Oλυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(Παρ Β) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 ΜΙΚΡΑΣ ΑΣ Άρης
ΑΠΣ Αίας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΣΔΕΚΗΣ
(Επ) ΔΙΟΝΑ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΠΑΟΚ
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Επ) ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ
(Επ) ΣΤΑΪΚΟΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 18:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 01/12/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 03/12/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 03/12/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 03/12/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.