ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Τρέχοντες ορισμοί

Κατηγορία Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΤΕ 17/07/2024 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
ΣΦΠ Ίρις Άργους
(A) ΚΑΠΟΤΗΣ
(B) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Γρ) ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ Μ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΤΕ 17/07/2024 14:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟ Ιωνικός
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(B) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Γρ) ΚΟΚΟΡΟΜΥΤΗ Μ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΤΕ 17/07/2024 17:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟ Δεξαμενής Μετ/σης
ΟΦΗ
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΤΟΜΑΡΑΣ
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΤΕ 17/07/2024 18:30 Νεάπολης Λάρισας ΔΕΚΑ
ΑΓΣ Σπάρτακος
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΤΕ 17/07/2024 19:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΕ Παναχαϊκή
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΤΕ 17/07/2024 20:30 Νεάπολης Λάρισας ΣΦΚ Πιερικός
ΠΑΣ Γιάνινα
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΤΕ 17/07/2024 20:30 1ου Γυμνασίου Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Άρης
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 18/07/2024 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟ Ιωνικός
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΚΑΠΟΤΗΣ
(Γρ) ΓΕΡΟΝΤΗ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 18/07/2024 14:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
ΣΦΠ Ίρις Άργους
(A) ΚΑΠΟΤΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΓΕΡΟΝΤΗ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 18/07/2024 17:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΕ Παναχαϊκή
ΑΟ Δεξαμενής Μετ/σης
(A) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(B) ΚΏΤΣΙΑΣ
(Γρ) ΝΤΕΝΤΑ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 18/07/2024 18:30 Νεάπολης Λάρισας ΠΑΣ Γιάνινα
ΑΓΣ Σπάρτακος
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΣΟΥΦΛΗΣ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 18/07/2024 18:30 1ου Γυμνασίου Λάρισας ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης
ΑΣ Άρης
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 18/07/2024 19:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΟΦΗ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΝΤΕΝΤΑ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΕ 18/07/2024 20:30 Νεάπολης Λάρισας ΣΦΚ Πιερικός
ΔΕΚΑ
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 19/07/2024 12:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΦΠ Ίρις Άργους
ΑΟ Ιωνικός
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΑΝΔΡΑΤΖΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 19/07/2024 14:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΘΛΗΣΗ Μυτιλήνης
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Γρ) ΜΑΝΔΡΑΤΖΙΔΟΥ Α.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 19/07/2024 17:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΟΦΗ
ΓΕ Παναχαϊκή
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΠΙΓΓΟΥ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 19/07/2024 18:30 Νεάπολης Λάρισας ΔΕΚΑ
ΠΑΣ Γιάνινα
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΣΟΥΦΛΗΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 19/07/2024 19:00 1ου Γυμνασίου Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 19/07/2024 19:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟ Δεξαμενής Μετ/σης
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΠΑ 19/07/2024 20:30 Νεάπολης Λάρισας ΑΓΣ Σπάρτακος
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 20/07/2024 15:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ (Γ1)
(Δ2)
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΜΗΤΣΗ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 20/07/2024 17:00 1ου Γυμνασίου Λάρισας (Α1)
(Β2)
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 20/07/2024 17:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ (Δ1)
(Γ2)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΜΗΤΣΗ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΕΟΠΕ ΣΑ 20/07/2024 19:00 1ου Γυμνασίου Λάρισας (Β1)
(Α2)
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
(Παρ) ΘΕΜΕΛΗΣ