ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Συγκεντρωτικοί ορισμοί τοπικών

Αγων. Περίοδος      
Κατηγορία Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΕ 08/09/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 12/09/2021 15:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΕ 15/09/2021 21:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΠΑ 17/09/2021 21:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΕΥΑ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ"
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 18/09/2021 13:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 18/09/2021 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΕΥΑ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ"
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ-ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 18/09/2021 20:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ "ΕΥΑ ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ"
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 18/09/2021 20:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 19/09/2021 15:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 19/09/2021 20:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΔΕ 20/09/2021 21:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΔΕ 20/09/2021 22:15 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 26/09/2021 16:15 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 26/09/2021 18:00 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 26/09/2021 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 26/09/2021 18:15 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 26/09/2021 18:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 26/09/2021 21:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 26/09/2021 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 27/09/2021 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΡ 28/09/2021 21:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Α.Ο.Φ. Πορφύρας
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΠΕ 30/09/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ
(A) ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 02/10/2021 13:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΣΑ 02/10/2021 17:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΣΑ 02/10/2021 17:30 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΣΑ 02/10/2021 21:15 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 03/10/2021 16:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 03/10/2021 18:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 03/10/2021 18:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 03/10/2021 21:30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 03/10/2021 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 03/10/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Γρ) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 04/10/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 04/10/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 04/10/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 04/10/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΠΕ 07/10/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 09/10/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 09/10/2021 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 09/10/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 09/10/2021 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 09/10/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 09/10/2021 19:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΣΑ 09/10/2021 20:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 10/10/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 10/10/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 10/10/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 10/10/2021 16:00 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 10/10/2021 16:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 10/10/2021 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 10/10/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 10/10/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 10/10/2021 18:15 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 10/10/2021 18:30 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 10/10/2021 19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 10/10/2021 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 10/10/2021 19:30 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 10/10/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 10/10/2021 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 11/10/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 11/10/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:45 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 13/10/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 11:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 13:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 14:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 14:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 16:30 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 17:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 18:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 19:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 20:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 16/10/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΓΑΡΔΕΛΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 17/10/2021 11:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 17/10/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 17/10/2021 14:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 17/10/2021 14:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 17/10/2021 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 17/10/2021 15:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 17/10/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 17/10/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 17/10/2021 17:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 17/10/2021 17:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 17/10/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 17/10/2021 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 17/10/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 17/10/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 18/10/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 18/10/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 18/10/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 18/10/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/10/2021 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/10/2021 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/10/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/10/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/10/2021 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 20/10/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:15 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:45 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 21/10/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 22/10/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 11:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 12:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 13:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 14:15 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 14:15 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 23/10/2021 15:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 15:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 15:30 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 16:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 16:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 23/10/2021 17:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 17:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 18:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 19:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 19:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 23/10/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 14:00 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 16:00 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 24/10/2021 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 17:00 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 18:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΖΑΒΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 24/10/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 24/10/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 18:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 24/10/2021 19:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 24/10/2021 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 24/10/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 25/10/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 25/10/2021 20:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 25/10/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 25/10/2021 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 25/10/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 25/10/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:45 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:45 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 27/10/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 28/10/2021 21:45 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 29/10/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 29/10/2021 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 13:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 13:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 14:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 14:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 14:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 15:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ2
(A) ΒΑΡΒΑΤΕ Π.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 16:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ1
(A) ΖΑΒΟΥ Β.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 16:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 16:30 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 17:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 17:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 19:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 19:15 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 19:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 30/10/2021 19:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 19:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 30/10/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 11:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 31/10/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 31/10/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 31/10/2021 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 31/10/2021 15:00 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 31/10/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 31/10/2021 16:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 17:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 31/10/2021 18:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 31/10/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 31/10/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 31/10/2021 18:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 31/10/2021 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 31/10/2021 19:30 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 31/10/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 31/10/2021 20:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 31/10/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 01/11/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 01/11/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 01/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 01/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 03/11/2021 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 03/11/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 03/11/2021 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 03/11/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 03/11/2021 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 03/11/2021 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:30 ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 04/11/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 05/11/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 05/11/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 11:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 13:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 14:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 15:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 2
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 15:30 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 16:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 16:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 16:15 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 16:30 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 17:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 17:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 17:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 18:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 06/11/2021 19:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 06/11/2021 19:00 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 19:00 ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 06/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 06/11/2021 20:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 06/11/2021 21:00 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 06/11/2021 21:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 14:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 14:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 15:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 07/11/2021 16:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 17:00 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 17:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 07/11/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 07/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 18:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 20:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 07/11/2021 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 07/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 07/11/2021 21:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 07/11/2021 21:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 07/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/11/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/11/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 08/11/2021 21:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/11/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/11/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 09/11/2021 21:45 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/11/2021 21:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/11/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/11/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/11/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:15 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(Γρ) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:45 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/11/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 12/11/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 13:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 13:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 14:15 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 14:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 13/11/2021 15:30 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 15:30 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 13/11/2021 16:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΓΑΛΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 16:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 13/11/2021 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΤΕΡΜΙΤΕΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 19:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
(A) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 19:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 19:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 13/11/2021 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 13/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 13/11/2021 20:30 ΛΥΚ.ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 13/11/2021 21:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 13/11/2021 21:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 13/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 11:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 14/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 13:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 14/11/2021 14:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 14/11/2021 14:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 14/11/2021 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 14/11/2021 15:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 14/11/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 14/11/2021 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 14/11/2021 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 17:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΔΙΩΝΗ ΑΟ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/11/2021 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Γρ) ΖΑΒΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/11/2021 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 14/11/2021 18:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 19:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 19:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 19:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1)
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 14/11/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 14/11/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 14/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ "ΑΠ.ΚΟΝΤΟΣ" Α.Ε.Κ.
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 14/11/2021 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/11/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 15/11/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/11/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΤΡ 16/11/2021 20:00 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 16/11/2021 21:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 16/11/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΤΕ 17/11/2021 20:30 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΖΑΒΟΥ Β.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΕ 17/11/2021 21:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/11/2021 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/11/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/11/2021 21:45 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/11/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/11/2021 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/11/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/11/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΠΑ 19/11/2021 16:00 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 19/11/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 19/11/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 10:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 11:30 ΜΕΤΣ Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 14:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 14:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 15:30 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 16:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 16:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ2
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΓΑΛΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 16:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 16:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΤΕΡΜΙΤΕΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 17:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 19:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 19:00 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΔΙΩΝΗ ΑΟ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 19:00 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 19:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 19:00 ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 19:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 20/11/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 21:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 20/11/2021 21:30 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 11:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 21/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 13:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 13:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 21/11/2021 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 15:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 21/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 21/11/2021 16:00 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 21/11/2021 17:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 21/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 17:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/11/2021 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 21/11/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 19:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 19:00 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 19:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1)
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 19:15 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 19:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
Α.Ε.Κ.
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 19:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 21/11/2021 19:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:00 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ "Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ" ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 21/11/2021 21:30 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 21/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΚΤΗΣΙΦΩΝ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/11/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 22/11/2021 21:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 22/11/2021 21:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/11/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/11/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/11/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡ 23/11/2021 16:30 Αγίου Κηρύκου ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΖΑΒΟΥ Β.
(B) ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 23/11/2021 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/11/2021 21:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/11/2021 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/11/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/11/2021 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/11/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:15 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:45 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:45 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/11/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Γρ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΑ 26/11/2021 21:45 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 13:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 13:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 14:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 14:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 1
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 16:30 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 17:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 2
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 18:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 27/11/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 19:00 ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 27/11/2021 19:30 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 27/11/2021 21:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 11:30 ΜΕΤΣ Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 11:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 13:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 13:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 15:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 16:30 ΕΑΚ ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 16:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 17:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 17:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 17:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΑΟ ΚΩΦΩΝ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΣΑΜΟΛΑΔΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ "ΑΠ.ΚΟΝΤΟΣ" Α.Ε.Κ.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:00 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΔΙΩΝΗ ΑΟ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 19:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1)
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 28/11/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 28/11/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 28/11/2021 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 29/11/2021 20:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 30/11/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 30/11/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΤΕ 01/12/2021 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 01/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 02/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 03/12/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 03/12/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 03/12/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 11:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 14:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 14:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 04/12/2021 15:30 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΖΑΒΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 15:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 15:30 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 04/12/2021 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(B) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 16:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 04/12/2021 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΤΕΡΜΙΤΕΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 17:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 04/12/2021 18:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 04/12/2021 19:00 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 19:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 19:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 19:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 20:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 04/12/2021 20:45 ΙΛΙΟΥ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 04/12/2021 21:00 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 04/12/2021 21:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 12:00 ΜΕΤΣ Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Α.Ε.Κ.
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 05/12/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 05/12/2021 13:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 14:00 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 15:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΔΙΩΝΗ ΑΟ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 15:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 16:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 16:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 05/12/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 05/12/2021 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 05/12/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 05/12/2021 18:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΖΑΒΟΥ Β.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Γρ) ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 05/12/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 05/12/2021 18:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 05/12/2021 18:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 19:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 19:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1)
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 19:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 19:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ "Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ" ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
(A) ΠΛΙΤΣΗ Μ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 20:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 05/12/2021 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 05/12/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 21:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 21:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 21:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 21:00 ΛΥΚ.ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 21:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 05/12/2021 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 06/12/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΔΕ 06/12/2021 20:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 06/12/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 06/12/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 06/12/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 06/12/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 07/12/2021 21:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 07/12/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 08/12/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 08/12/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 08/12/2021 21:45 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 08/12/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 08/12/2021 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 08/12/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:45 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:45 ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(Γρ) ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 09/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΑ 10/12/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 13:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 14:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 14:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 15:45 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 11/12/2021 17:00 Πυθαγορείου ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΖΑΒΟΥ Β.
(Γρ) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 17:45 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 18:30 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΣΑ 11/12/2021 19:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 19:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 11/12/2021 19:30 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 11/12/2021 19:45 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Α.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 11/12/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 11/12/2021 21:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 11/12/2021 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 11/12/2021 21:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 11/12/2021 21:45 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 10:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 11:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 13:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
(A) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 13:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 15:30 ΑΛΙΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Ε)
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 17:00 Πυθαγορείου ΘΕΣΕΙΣ
3 - 4
(A) ΖΑΒΟΥ Β.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
(Γρ) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 17:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 12/12/2021 17:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 17:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΚΤΗΣΙΦΩΝ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 18:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 12/12/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 18:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 18:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 19:00 Πυθαγορείου ΘΕΣΕΙΣ
1 - 2
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 19:00 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 19:00 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ "ΑΠ.ΚΟΝΤΟΣ" Α.Ε.Κ.
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 19:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΑΛΑΝΟΣ Α.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 19:00 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΜΑΟ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
(B) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 19:30 SEVEN SPORTS CLUB (ΠΑΛΛΗΝΗ) ΔΙΩΝΗ ΑΟ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 19:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 19:30 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1)
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 19:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 19:30 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 19:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 12/12/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 12/12/2021 20:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 12/12/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 21:45 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 12/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 13/12/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 13/12/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 13/12/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 13/12/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 14/12/2021 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΕ 15/12/2021 21:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 15/12/2021 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΜΕΝΤΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 15/12/2021 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 15/12/2021 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 15/12/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 15/12/2021 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 15/12/2021 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 16/12/2021 21:15 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 16/12/2021 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 16/12/2021 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΞΥΠΝΗΤΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 16/12/2021 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Γρ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 16/12/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 16/12/2021 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 16/12/2021 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 17/12/2021 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 17/12/2021 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 17/12/2021 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Δ)
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ(Γ)
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 13:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 13:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 14:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 14:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 16:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 16:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 18/12/2021 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΤΕΡΜΙΤΕΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 17:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΚΑΚΑΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ (Γ)
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 18:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 18/12/2021 19:00 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 18/12/2021 19:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 19:00 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 19:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 20:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 18/12/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 18/12/2021 20:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 18/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 10:00 ΜΕΤΣ Σ.Ε.Τ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (1)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 10:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 10:30 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Γ.Σ.Κ. ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 12:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 19/12/2021 13:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 14:00 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 14:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 15:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 19/12/2021 16:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 17:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 19/12/2021 17:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 17:00 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ(Γ)
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ(Γ)
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 18:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 18:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 18:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 19:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 19:30 ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ "Κ.ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ" ΑΠΣΜ ΑΕΤΟΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 19:30 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΚΥ 19/12/2021 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΚΥ 19/12/2021 20:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ20 ΚΥ 19/12/2021 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:30 ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΚΤΗΣΙΦΩΝ
ΔΙΩΝΗ ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΕΚΙΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ(2)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:30 ΛΥΚ.ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΟ ΕΛΕΥΣΙΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
Α.Ε.Κ.
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:30 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΣΣΗ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 19/12/2021 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 20/12/2021 20:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/12/2021 20:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΤΣΑΚΜΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/12/2021 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/12/2021 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/12/2021 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Α.Α.Σ. ΚΟΤΙΝΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΤΡ 21/12/2021 20:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 21/12/2021 21:30 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 21/12/2021 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 21/12/2021 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΑΓΟΡΙΑ Κ21 ΤΡ 21/12/2021 21:45 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΤΕ 22/12/2021 20:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
()
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΤΕ 22/12/2021 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 22/12/2021 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 22/12/2021 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ18 ΣΑ 15/01/2022 16:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΓΑΛΑΝΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 16/01/2022 17:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/01/2022 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 17/01/2022 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/01/2022 21:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/01/2022 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΣΠ ΓΛΥΦΑΔΑ
ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/01/2022 21:45 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ-ΑΙΘ.4) ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΠΑΣΠΑΛΑ Μ.
(Γρ) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/01/2022 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Μ.Ε.Λ.Α.Σ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ 2006
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/01/2022 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΟΥΔΑΣ Δ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:15 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:30 Νέας Περάμου Α.Σ.Π. ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΠΕΡΑΜΟΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΜΕΚΙΟΣ Α.
(B) ΒΕΝΤΡΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
(Γρ) ΔΑΜΙΓΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Γρ) ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Π.
(Γρ) ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ Κ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΔΕΛΑΤΟΛΑ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/01/2022 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΑΝΔΡΕΟΥ Δ.
(Γρ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 21/01/2022 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ Ε.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 21/01/2022 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
Γ.Ε. ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.