ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Λίστα μελών ΣΥ.Δ.ΠΕ.Δ.Α.Π.

Ενεργά μέλη του Συνδέσμου
Α/Α Επώνυμο Όνομα Ον. Πατρός Κατηγορία Λίστα ΕΟΠΕ
1 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
2 ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
3 ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
4 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
5 ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
6 ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
7 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΔΙΕΘΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
8 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
9 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Pre League ΑΝΔΡΩΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18 ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19 ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20 ΚΑΝΤΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22 ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23 ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
24 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
25 ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
26 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
27 ΑΝΔΡΕΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
28 ΠΑΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β2 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
29 ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β2 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
30 ΚΑΛΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Β1 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
31 ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
32 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α
33 ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
34 ΖΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
35 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
36 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α
37 ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
38 ΚΑΣΤΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Α
39 ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α
40 ΛΥΚΟΥΔΗ ΒΗΘΛΕΕΜ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
41 ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΟΥΛΙΕΛΜΟΣ Α
42 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α
43 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
44 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
45 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
46 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
47 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
48 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Α
49 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
50 ΠΙΡΠΙΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
51 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
52 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
53 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α
54 WOLFF-ALIPRANTIS ARIANE DIETER Β2
55 ΒΑΡΒΑΤΕ ΠΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β2
56 ΒΕΝΤΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Β2
57 ΓΑΡΔΕΛΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β2
58 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β2
59 ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β2
60 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2
61 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Β2
62 ΚΑΠΟΥΡΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Β2
63 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ Β2
64 ΚΡΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Β2
65 ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β2
66 ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Β2
67 ΠΑΠΑΣΗΜΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Β2
68 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Β2
69 ΠΑΣΠΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Β2
70 ΠΑΤΟΥΧΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ Β2
71 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β2
72 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β2
73 ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Β2
74 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ Β2
75 ΒΑΡΒΑΤΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Β1
76 ΒΑΡΡΙΑΣ ΣΙΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Β1
77 ΓΑΛΑΝΟΥ ΑΝΝΑ ΑΓΓΕΛΟΣ Β1
78 ΔΑΜΙΓΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Β1
79 ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Β1
80 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΑΝΔΡEAΣ Β1
81 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΩΤΙΟΣ Β1
82 ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΙΟΣ Β1
83 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β1
84 ΜΕΚΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β1
85 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Β1
86 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β1
87 ΓΑΛΑΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Γ
88 ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ
89 ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ
90 ΚΕΛΑΔΙΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Γ
91 ΜΕΝΤΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Γ
92 ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Γ
93 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ
94 ΠΛΙΤΣΗ ΜΑΡΙΝΑ ΛΟΥΚΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ Γ
95 ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ
96 ΓΕΡΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Δ
97 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
98 ΓΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Δ
99 ΔΟΥΚΑΚΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ Δ
100 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
101 ΚΑΚΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ
102 ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ
103 ΚΑΣΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ
104 ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ
105 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ
106 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δ
107 ΜΠΟΣΔΕΛΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Δ
108 ΝΑΖΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ
109 ΝΑΚΟΥ ΡΟΖΑ- ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ
110 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Δ
111 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ
112 ΣΑΜΟΘΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ -ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ
113 ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δ
114 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ
115 ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Μη Ενεργά μέλη του Συνδέσμου
Α/Α Επώνυμο Όνομα Ον. Πατρός Κατηγορία Λίστα ΕΟΠΕ
1 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α
2 ΚΕΛΜΑΕΡ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΣΗΦ Δ
3 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
4 ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
6 ΘΕΟΔΩΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
7 ΚΑΡΟΥΣΗ ΤΙΤΙΚΑ-ΕΥΘΑΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
8 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
9 ΚΟΥΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
10 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
11 ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
12 ΠΙΡΠΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
13 ΡΑΜΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
14 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
15 ΤΣΕΡΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
16 ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
17 ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ