ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Λίστα μελών ΣΥ.Δ.ΠΕ.Δ.Α.Π.

Ενεργά μέλη του Συνδέσμου
Α/Α Επώνυμο Όνομα Ον. Πατρός Κατηγορία Λίστα ΕΟΠΕ
1 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΔΙΕΘΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
5 ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
7 ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
8 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
9 ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
10 ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
11 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12 ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
13 ΔΑΛΕΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15 ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16 ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17 ΚΑΝΤΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20 ΚΑΨΑΣΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22 ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
24 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
25 ΜΠΕΝΙΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
26 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
27 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
28 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
29 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
30 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
31 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
32 ΤΣΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
33 ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Β1 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
34 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
35 ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
36 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
37 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α
38 ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
39 ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α
40 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α
41 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
42 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
43 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
44 ΠΑΤΗΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α
45 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α
46 ΠΙΡΠΙΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
47 ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
48 ΔΕΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β2
49 ΚΑΤΕΡΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Β2
50 ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β2
51 ΚΟΥΡΛΙΟΥΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β2
52 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Β2
53 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2
54 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β2
55 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2
56 ΤΣΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β2
57 ΤΣΕΡΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Β2
58 ΧΑΛΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2
59 ΖΟΥΜΠΑ ΕΥΘΑΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Β1
60 ΧΑΤΣΙΚΙΑΝ ΜΕΛΚΟΝ ΑΓΚΟΠ Β1
61 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ2
62 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ2
63 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ2
64 ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Γ2
65 ΒΕΝΕΚΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Γ1
66 ΓΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ1
67 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥ Γ1
68 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1
69 ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ1
70 ΚΑΝΔΥΛΙΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Γ1
71 ΚΑΣΤΑΝΗ ΒΙΚΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Γ1
72 ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γ1
73 ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ1
74 ΛΥΚΟΥΔΗ ΒΗΘΛΕΕΜ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ1
75 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Γ1
76 ΠΑΠΑΣΗΜΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΞΑΝΔΡΟΣ Γ1
77 ΠΑΤΟΥΧΟΥ ΤΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ Γ1
78 ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ1
79 ΤΟΥΡΙΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ1
80 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ1
81 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΔΑΝΑΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ Γ1
82 ΧΝΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ1
83 ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Δ2
84 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ2
85 ΗΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ2
86 ΚΑΠΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ2
87 ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ2
88 ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ Δ2
89 ΚΟΥΝΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ Δ2
90 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ2
91 ΚΩΣΤΑΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ2
92 ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Δ2
93 ΜΗΤΡΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ2
94 ΜΠΑΓΟΡΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ2
95 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ2
96 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Δ2
97 ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΤΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ2
98 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ2
99 ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ2
100 ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δ2
101 ΤΣΙΟΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δ2
102 WOLFF -ALIPRANTIS ARIANE DIETER Δ1
103 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Δ1
104 ΖΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ1
105 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Δ1
106 ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1
107 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1
108 ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1
109 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Δ1
110 ΜΑΡΚΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ1
111 ΜΑΣΣΑΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ1
112 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1
113 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ1
114 ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Δ1
115 ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΞ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ1
116 ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ1
117 ΤΖΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ1
118 ΤΡΙΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ1
119 ΤΡΙΑΝΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ1
120 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ1
121 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ1
122 ΧΑΡΙΝΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ1
123 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ1
124 ΚΟΥΒΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΘΝΗΣ
125 ΜΠΑΡΜΠΑΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΟΣ
126 ΜΠΑΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
127 ΠΑΝΙΔΗ ΙΟΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
128 ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
129 ΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
130 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
131 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΘΩΜΑΙΣ ΗΛΙΑΣ


Μη Ενεργά μέλη του Συνδέσμου
Α/Α Επώνυμο Όνομα Ον. Πατρός Κατηγορία Λίστα ΕΟΠΕ
1 ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α
2 ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
3 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
4 ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
6 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
7 ΠΑΤΣΗ ΑΘΗΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
8 ΠΙΡΠΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
9 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
10 ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ