ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Λίστα μελών ΣΥ.Δ.ΠΕ.Δ.Α.Π.

Ενεργά μέλη του Συνδέσμου
Α/Α Επώνυμο Όνομα Ον. Πατρός Κατηγορία Λίστα ΕΟΠΕ
1 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α Α1 ΑΝΔΡΩΝ
2 ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΔΙΕΘΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
3 ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ Α1 ΑΝΔΡΩΝ
4 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
5 ΒΕΛΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
7 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
8 ΛΙΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
9 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
10 ΜΕΝΕΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
11 ΜΕΤΑΞΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
12 ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Α Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ-Pre League
13 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14 ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
15 ΔΑΛΕΚΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16 ΔΡΟΣΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΜΑΡΚΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17 ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΑΥΛΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18 ΚΑΝΤΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21 ΜΟΣΙΑΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
22 ΜΟΥΣΤΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23 ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
24 ΜΠΕΝΙΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
25 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
26 ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
27 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
28 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
29 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
30 ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Β2 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
31 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
32 ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Β1 Α2 ΑΝΔΡΩΝ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
33 ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α
34 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
35 ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
36 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α
37 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α
38 ΚΑΛΙΓΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α
39 ΚΑΨΑΣΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α
40 ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
41 ΚΟΥΤΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ Α
42 ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
43 ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α
44 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Α
45 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α
46 ΠΙΡΠΙΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α
47 ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
48 ΤΟΨΙΔΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α
49 ΤΣΑΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α
50 ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α
51 ΔΕΤΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β2
52 ΚΑΣΣΙΑΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Β2
53 ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Β2
54 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Β2
55 ΤΣΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Β2
56 ΤΣΕΡΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Β2
57 ΧΑΛΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2
58 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΝΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥ Β1
59 ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Β1
60 ΚΑΣΤΑΝΗ ΒΙΚΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Β1
61 ΛΥΚΟΥΔΗ ΒΗΘΛΕΕΜ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Β1
62 ΠΑΠΑΣΗΜΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΞΑΝΔΡΟΣ Β1
63 ΠΑΤΟΥΧΟΥ ΤΟΥΛΑ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ Β1
64 ΠΕΡΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β1
65 ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β1
66 ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΔΑΝΑΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ Β1
67 ΓΑΡΓΑΡΩΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ2
68 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ2
69 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ Γ2
70 ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ2
71 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΣ ΗΛΙΑΣ Γ2
72 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ Γ2
73 ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Γ2
74 ΧΝΑΡΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Γ2
75 ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΑΒΡΙΗΛ Γ1
76 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ1
77 ΖΑΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ1
78 ΗΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ1
79 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Γ1
80 ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1
81 ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1
82 ΚΥΡΙΑΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1
83 ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Γ1
84 ΜΗΤΡΟΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ1
85 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1
86 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ1
87 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Γ1
88 ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ ΤΙΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ1
89 ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1
90 ΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ1
91 ΣΥΡΙΓΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ1
92 ΤΟΛΙΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Γ1
93 ΤΣΙΟΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Γ1
94 ΦΟΥΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ1
95 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ1
96 ΧΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ1
97 ΧΑΡΙΝΟΥ ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ1
98 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Γ1
99 WOLFF-ALIPRANTIS ARIANE DIETER Δ2
100 ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ Δ2
101 ΚΑΠΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ2
102 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Δ2
103 ΤΖΑΝΟΥΛΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δ2
104 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Δ1
105 ΒΑΡΒΑΤΕ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ1
106 ΒΑΡΒΑΤΕ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Δ1
107 ΒΙΝΙΕΡΑΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ1
108 ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Δ1
109 ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ1
110 ΔΕΛΑΤΟΛΑ ΣΤΕΛΛΑ ΜΑΡΙΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ Δ1
111 ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ Δ1
112 ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ1
113 ΚΕΛΜΑΕΡ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΣΗΦ Δ1
114 ΚΟΥΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ Δ1
115 ΚΡΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ1
116 ΛΑΔΙΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Δ1
117 ΛΙΝΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ1
118 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ1
119 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ1
120 ΜΕΛΑΝΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1
121 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1
122 ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ1
123 ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ1
124 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Δ1
125 ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Δ1
126 ΠΑΤΣΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δ1
127 ΣΕΡΑΣΚΕΡΗ ΑΝΘΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ Δ1
128 ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Δ1
129 ΧΑΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ1
130 ΧΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Δ1
131 ΚΟΥΒΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΘΝΗΣ
132 ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
133 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ


Μη Ενεργά μέλη του Συνδέσμου
Α/Α Επώνυμο Όνομα Ον. Πατρός Κατηγορία Λίστα ΕΟΠΕ
1 ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β2
2 ΧΑΤΣΙΚΙΑΝ ΜΕΛΚΟΝ ΑΓΚΟΠ Β1
3 ΚΩΣΤΑΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ2
4 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
5 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
6 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
7 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
8 ΠΙΡΠΙΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
9 ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
10 ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ
11 ΧΑΡΑΚΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΜΗ ΕΝΕΡΓΟΣ