ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Συγκεντρωτικοί ορισμοί εθνικών

Αγων. Περίοδος      
Κατηγορία Ε.Ο.ΠΕ. Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/09/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Φιλικός Αγώνας
ΟΣΦΠ - ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΕ 20/09/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Φιλικός Αγώνας
ΟΣΦΠ - TURKISH AIRLINES
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΑ 21/09/2018 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Φιλικός Αγώνας
ΟΣΦΠ - TURKISH AIRLINES
(A) ΜΟΥΛΑ Ε.
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΒΛΑΣΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/09/2018 12:00 Απόλλων Τουρνουά Απόλλων
Πρακτική Εξάσκηση
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/09/2018 12:00 Απόλλων Τουρνουά Απόλλων
Πρακτική εξάσκηση
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/09/2018 12:00 Απόλλων Τουρνουά Απόλλων
Πρακτική Εξάσκηση
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 29/09/2018 12:00 Απόλλωνα Τουρνουά Απόλλων
Πρακτική Εξάσκηση
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΠΑ 05/10/2018 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΑ 05/10/2018 18:00 Νάξου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΑΞΟΥ
ΟΣΦΠ-ΠΑΟΚ
(A) OIΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΠΑ 05/10/2018 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΑ 05/10/2018 20:30 Νάξου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΑΞΟΥ
ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ-ΘΕΤΙΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΣΑ 06/10/2018 15:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΜΟΥΛΑ Ε.
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/10/2018 17:30 Νάξου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΑΞΟΥ
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΣΑ 06/10/2018 18:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/10/2018 18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/10/2018 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/10/2018 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/10/2018 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/10/2018 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ
ΓΣ Δράμας
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΣΑ 06/10/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/10/2018 19:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Κ.
(B) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/10/2018 19:00 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 06/10/2018 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 06/10/2018 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 06/10/2018 20:00 Νάξου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΝΑΞΟΥ
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 07/10/2018 14:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 07/10/2018 16:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 07/10/2018 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 07/10/2018 18:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 07/10/2018 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 07/10/2018 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 07/10/2018 18:00 1οΓυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/10/2018 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΟ Σερρών
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΒΕΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Άθλος
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΚΑΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΧΑΝΘ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΣΙΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 13/10/2018 19:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 13/10/2018 20:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣ Ελπίς
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/10/2018 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.
(B) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/10/2018 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΟ Καβάλα
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΚΕΧΑΓΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/10/2018 18:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛ.
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 20/10/2018 16:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 20/10/2018 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 20/10/2018 18:00 ΒΟΧΑΣ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΣΙΜΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΓΣ Δράμας
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 20/10/2018 19:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΠΑΟΚ
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Επ) ΚΑΝΑΡΗ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 20/10/2018 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/10/2018 19:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 20/10/2018 19:00 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΚΑΛΛΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 20/10/2018 19:00 Κανήθου Ηρακλής Χαλκίδας
ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 20/10/2018 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/10/2018 12:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΣ Νηρέας
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΑΜΑΡΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 21/10/2018 16:30 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 21/10/2018 16:45 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΠΑΟΚ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/10/2018 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΟΥΓΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/10/2018 17:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/10/2018 19:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 22/10/2018 17:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Παναθηναϊκός ΑΟ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 15:00 Αγίου Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 27/10/2018 15:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 27/10/2018 16:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 27/10/2018 16:15 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΧΑΝΘ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΜΥΛΩΝΑ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 27/10/2018 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ.
(Επ) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 27/10/2018 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΟ Σερρών
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΧΛΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΚΑΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΑΣ Ελπίς
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 27/10/2018 18:30 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΧΕΙΜΩΝΑΣ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/10/2018 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΒΛΑΣΣΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΣΙΜΙΔΗΣ
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/10/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
AΣ Άρης
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(Επ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(Επ) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/10/2018 19:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Θήρας
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/10/2018 19:00 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 27/10/2018 20:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Ε.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 20:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 27/10/2018 20:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΟ Καβάλα
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 28/10/2018 17:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 28/10/2018 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 28/10/2018 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΟΛΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 28/10/2018 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚ.
(B) ΣΙΑΔΗΜΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 29/10/2018 17:30 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 29/10/2018 19:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ-ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 15:00 Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος
ΟΦΗ
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 03/11/2018 16:00 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 16:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Ένωση Βύρωνα
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΟΚΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 03/11/2018 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 03/11/2018 17:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 03/11/2018 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ
(Παρ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΕΑ Πατρών
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 17:30 ΜΕΤΣ ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 17:30 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 03/11/2018 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΠΑΟΚ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΤΣΙΛΙΒΑ
(Παρ) ΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 03/11/2018 18:00 ΒΟΧΑΣ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΓΣ Απόλλων
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 03/11/2018 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΚΤΕΝΑ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Επ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 03/11/2018 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΊΔΗ
(Επ) ΜΠΕΝΤΙΑΝΤΑΓΚΑΡ
(Επ) ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 03/11/2018 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
AΣ Άρης
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ Β.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:00 Κουκούλι Παναχαϊκή Πετ. 2013
ΑΣ Κέρκης
(A) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Ελπίς
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 03/11/2018 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Επ) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 03/11/2018 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 03/11/2018 20:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΓΑΛΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 04/11/2018 14:45 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
Ροδίων Άθλησις
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 15:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΣ Νηρέας
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 04/11/2018 16:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 04/11/2018 16:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 04/11/2018 17:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛ.
(Γρ) ΓΙΩΓΙΟΥ Ν.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 04/11/2018 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΓΣ Δράμας
(A) ΚΕΧΑΓΙΑ
(B) ΣΙΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 04/11/2018 19:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Γ.
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 19:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 05/11/2018 17:30 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΕΚ
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 07/11/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
CHEV DIEKIRCH
(A) KANDEMIR TUNCAY
(B) ZOTOVIC SVETLANA
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 07/11/2018 19:00 Δ.Α.Π.Π.Ο.Σ. ΑΟ ΘΗΡΑΣ
AEL LIMASSOL
(A) LOT DOMINGA
(B) OMARI RUDINA
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ Β.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 10/11/2018 12:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 14:30 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 10/11/2018 15:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
ΧΑΝΘ
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
(Παρ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 16:00 Βαρδινογιάννειο ΟΦΗ
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 10/11/2018 17:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Επ) ΜΑΥΡΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 17:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 10/11/2018 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 10/11/2018 18:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Θήρας
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Ε.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 10/11/2018 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ Δραπετσώνας
Παναχαϊκή Πετ. 2013
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
ΑΣ Ελπίς
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΚΑΛΛΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΑΟ Καβάλα
(A) ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚ.
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 10/11/2018 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 10/11/2018 19:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 10/11/2018 19:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΑΠΣ Αίας
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ Κέρκης
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΓΣ Απόλλων
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 10/11/2018 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
ΧΑΝΘ
(A) ΒΕΝΟΣ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 20:00 Αγίου Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 11/11/2018 14:00 Χίου ΑΣ Νηρέας
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 11/11/2018 15:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 11/11/2018 16:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΣ Άθλος
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 11/11/2018 17:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 11/11/2018 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΑΟ Σερρών
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΣΙΑΔΗΜΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΣΙΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 12/11/2018 17:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Παναθηναϊκός ΑΟ
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 15:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΟΦΗ
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 17/11/2018 15:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 17/11/2018 16:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 16:00 ΜΕΤΣ ΓΣ Πανιώνιος
Ροδίων Άθλησις
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 17/11/2018 16:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 17/11/2018 17:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΚΟΥΤΡΑ Μ.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΓΣ Δράμας
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:30 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΣΙΜΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 17/11/2018 18:00 ΒΟΧΑΣ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 17/11/2018 18:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:00 Απόλλων ΓΣ Απόλλων
ΕΑ Πατρών
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:00 Κουκούλι Παναχαϊκή Πετ. 2013
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
(B) ΓΑΛΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Κέρκης
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 17/11/2018 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 17/11/2018 19:00 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΧΕΙΜΩΝΑΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Επ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 17/11/2018 19:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 17/11/2018 19:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 17/11/2018 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 17/11/2018 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ Β.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 17/11/2018 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:00 Κλειστο γυμναστηριο Ομονοιας ΑΟ Σερρών
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:30 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΔΑΣ Δραπετσώνας
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Ελπίς
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 17/11/2018 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
AΣ Άρης
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 17/11/2018 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ Πανιώνιος
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 17/11/2018 20:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΚΑΛΛΗΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 17/11/2018 20:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 15:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΣ Νηρέας
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 18/11/2018 16:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 18/11/2018 17:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 17:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
Ένωση Βύρωνα
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 19:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 18/11/2018 20:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 21/11/2018 17:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 21/11/2018 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 21/11/2018 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 21/11/2018 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 21/11/2018 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 21/11/2018 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 21/11/2018 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Θήρας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 21/11/2018 19:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΤΕ 21/11/2018 19:00 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 14:30 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΚΡΙΤΣΑ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 24/11/2018 16:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
(Παρ) ΒΛΑΧΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 16:00 Βαρδινογιάννειο ΟΦΗ
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 16:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 24/11/2018 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 24/11/2018 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 24/11/2018 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΟ Καβάλα
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 24/11/2018 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 24/11/2018 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 24/11/2018 18:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Ε.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 24/11/2018 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 Κουκούλι Παναχαϊκή Πετ. 2013
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 24/11/2018 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 24/11/2018 19:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΘΕΜΕΛΗΣ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 24/11/2018 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
AΣ Άρης
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 24/11/2018 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Επ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 24/11/2018 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ Β.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 19:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 19:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ Κέρκης
ΓΣ Απόλλων
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΕΑ Πατρών
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΑΟ Σερρών
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:00 Αγίου Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(B) ΚΕΧΑΓΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 25/11/2018 15:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΧΑΝΘ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΧΛΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:00 Χίου ΑΣ Νηρέας
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 25/11/2018 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΣΙΜΙΔΗΣ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΑΣ Άθλος
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚ.
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 26/11/2018 17:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ Αθηνών
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 27/11/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Volero LE CANNET
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Επ) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 27/11/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Volero LE CANNET
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 28/11/2018 21:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΠΕ 29/11/2018 05:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Shakhtior SOLIGORSK
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΠΕ 29/11/2018 17:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
Shakhtior SOLIGORSK
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Επ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΠΕ 29/11/2018 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ ΘΗΡΑΣ
KP BRNO
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ Β.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΠΕ 29/11/2018 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ ΘΗΡΑΣ
KP BRNO
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 01/12/2018 15:00 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ Πανιώνιος
ΠΑΟΚ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 16:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΟΦΗ
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 01/12/2018 16:30 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΧΕΙΜΩΝΑΣ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 01/12/2018 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΠΑΟΚ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 17:30 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 01/12/2018 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 01/12/2018 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή Πετ. 2013
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΑΣ Κέρκης
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
Ένωση Βύρωνα
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ Πανιώνιος
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 01/12/2018 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 01/12/2018 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:00 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
ΧΑΝΘ
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:30 Απόλλων ΓΣ Απόλλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:30 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΓΣ Δράμας
(A) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(B) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 01/12/2018 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:30 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
Ροδίων Άθλησις
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΟΥΓΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 15:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 16:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 02/12/2018 16:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 16:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΣ Νηρέας
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 02/12/2018 17:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΣΙΜΙΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 02/12/2018 17:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 17:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
(B) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 02/12/2018 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Επ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 03/12/2018 17:30 ΒΟΧΑΣ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Παναθηναίκός ΑΟ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Επ) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Παρ) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 05/12/2018 16:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 05/12/2018 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 16:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 08/12/2018 17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Παναθηναίκός ΑΟ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΜΑΥΡΟΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 08/12/2018 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΧΑΝΘ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 08/12/2018 17:30 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρ) ΡΟΥΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 17:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΕΑ Πατρών
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 08/12/2018 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(Παρ) ΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 08/12/2018 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 Κουκούλι Παναχαϊκή Πετ. 2013
ΓΣ Απόλλων
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΑΣ Άθλος
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/12/2018 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΠΣ Αίας
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/12/2018 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ Β.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Κέρκης
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
(B) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:30 Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 Βαρδινογιάννειο ΟΦΗ
Ροδίων Άθλησις
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 Αγ.Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 08/12/2018 21:30 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ Πανιώνιος
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 09/12/2018 14:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΣ Νηρέας
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 09/12/2018 16:30 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Επ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 09/12/2018 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΛΙΟΝΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 09/12/2018 17:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 09/12/2018 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 09/12/2018 18:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
AΣ Άρης
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Ε.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΣΙΑΔΗΜΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 09/12/2018 20:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΕΧΑΓΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΡ 11/12/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΤΕ 12/12/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΠΑΟΚ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 12/12/2018 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 12/12/2018 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 12/12/2018 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟ Θήρας
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΤΕ 12/12/2018 18:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΕΚ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 12/12/2018 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΕ 12/12/2018 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 15/12/2018 16:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΕΜΑΚΗ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 15/12/2018 16:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΠΑΟΚ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 16:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 15/12/2018 16:30 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 15/12/2018 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Επ) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ-ΚΑΛΛΗΣ(ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ)
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 17:30 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ Πανιώνιος
ΟΦΗ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΒΟΧΑΣ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
AΣ Άρης
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Παρ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετ. 2013
(A) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 Απόλλων ΓΣ Απόλλων
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΣΙΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΑΟ Σερρών
(A) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΓΣ Δράμας
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/12/2018 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 15/12/2018 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 15/12/2018 19:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΕΚ
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/12/2018 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 15/12/2018 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΔΟΥΚΑΣ Β.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ Κέρκης
ΔΑΣ Δραπετσώνας
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:00 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:30 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΧΑΝΘ
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
Ένωση Βύρωνα
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:00 Φαληρακι Ροδίων Άθλησις
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:00 Χίου ΑΣ Νηρέας
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 16/12/2018 16:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΤΡΑ Μ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 16/12/2018 17:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 16/12/2018 17:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 16/12/2018 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 18:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 19:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
(B) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΔΕ 17/12/2018 11:30 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 17/12/2018 17:00 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
Παναθηναίκός ΑΟ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΧΕΙΜΩΝΑΣ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/12/2018 20:30 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΕ 20/12/2018 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 14:30 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΚΡΙΤΣΑ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 22/12/2018 15:15 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 16:00 Βαρδινογιάννειο ΟΦΗ
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 16:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 22/12/2018 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 22/12/2018 17:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 22/12/2018 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 17:30 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 17:30 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
ΑΣ Άθλος
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 22/12/2018 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Παναθηναίκός ΑΟ
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΣΙΜΙΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
ΑΣ Νηρέας
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΧΛΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 22/12/2018 19:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΘΕΜΕΛΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
(Επ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 22/12/2018 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΧΑΝΘ
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΜΥΛΩΝΑ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΔΑΣ Δραπετσώνας
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 19:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 19:30 Απόλλων ΓΣ Απόλλων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 19:30 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 22/12/2018 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 20:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ
(B) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
ΑΣ Ελπίς
(A) ΒΕΝΟΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 22/12/2018 20:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 23/12/2018 14:30 ΜΕΤΣ ΓΣ Πανιώνιος
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 23/12/2018 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 23/12/2018 17:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΠΕΤΟΥΣΗΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 23/12/2018 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΤΣΑΝΤΟΓΛΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 23/12/2018 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ EUROPEAN LEAGUE ΣΑ 05/01/2019 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΣΟΥΗΔΙΑ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΜΑΥΡΟΣ
(Επ) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ EUROPEAN LEAGUE ΣΑ 05/01/2019 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΕΛΛΑΔΑ
ΣΟΥΗΔΙΑ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
ΕΘΝΙΚΑ EUROPEAN LEAGUE ΚΥ 06/01/2019 17:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑ
ΝΟΡΒΗΓΙΑ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Επ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
ΕΘΝΙΚΑ EUROPEAN LEAGUE ΚΥ 06/01/2019 17:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑ
ΝΟΡΒΗΓΙΑ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 14:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΟΦΗ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 15:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
Ροδίων Άθλησις
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 12/01/2019 16:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Παρ) ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 16:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 16:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/01/2019 17:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Κ.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/01/2019 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 12/01/2019 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΕΑ Πατρών
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(B) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΑΟ Καβάλα
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΧΑΝΘ
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 12/01/2019 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 12/01/2019 19:00 ΠΑΟΚ Ηρακλής Πετ.2015
ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 12/01/2019 19:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΧΕΙΜΩΝΑΣ
(Επ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/01/2019 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΚΤΕΝΑΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Σερρών
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 19:30 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΑΣ Κέρκης
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 19:30 Απόλλων ΓΣ Απόλλων
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 12/01/2019 19:30 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 12/01/2019 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 20:00 Αγ.Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
Ένωση Βύρωνα
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 20:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(B) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 12/01/2019 20:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 13/01/2019 17:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/01/2019 17:00 Χίου ΑΣ Νηρέας
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 13/01/2019 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/01/2019 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/01/2019 18:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΕΧΑΓΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 13/01/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 13/01/2019 19:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΠΑΟΚ
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 13/01/2019 20:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Θήρας
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 14/01/2019 17:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Παναθηναίκός ΑΟ
ΠΑΟΚ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΔΕ 14/01/2019 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 14/01/2019 20:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΡ 15/01/2019 19:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Θήρας
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 16/01/2019 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕΚ
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 16/01/2019 19:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 16/01/2019 21:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΠΕ 17/01/2019 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ISTANBUL BBSK
(A) ENKERLI PHILIPPE
(B) KOLEHMAINEN SARI
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 15:00 Χίου ΑΣ Νηρέας
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 19/01/2019 16:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(Γρ) ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΚΟΚΟΤΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 16:00 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 16:00 Βαρδινογιάννειο ΟΦΗ
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
(B) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/01/2019 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΑΣ Άθλος
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 17:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 17:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 19/01/2019 18:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(Επ) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/01/2019 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/01/2019 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 19/01/2019 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΓΣ Απόλλων
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΧΑΝΘ
(A) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(B) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
Ένωση Βύρωνα
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΕΧΑΓΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Σερρών
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 19/01/2019 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/01/2019 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/01/2019 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 19/01/2019 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 19/01/2019 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 19:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 19/01/2019 20:00 Αγ.Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 20/01/2019 15:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 20/01/2019 16:00 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 20/01/2019 16:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 20/01/2019 17:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 20/01/2019 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΧΑΝΘ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/01/2019 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΣ Ελπίς
(A) ΠΑΥΛΑΚΗΣ
(B) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/01/2019 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 20/01/2019 19:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΟ Καβάλα
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 20/01/2019 21:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 21/01/2019 17:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Παναθηναίκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 22/01/2019 19:30 ΘΗΡΑΣ ΑΟ ΘΗΡΑΣ
Polkky KUUSAMO
(A) SHIRINYAN NAREK
(B) KLEIN MORTEN ENGBORG
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΡ 22/01/2019 19:30 ΘΗΡΑΣ ΑΟ ΘΗΡΑΣ
Polkky KUUSAMO
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/01/2019 18:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΟ Αρμενίων
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΤΕ 23/01/2019 18:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΚΟΥΤΡΑ Μ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Θ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/01/2019 20:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΧΑΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 23/01/2019 21:30 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 26/01/2019 13:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΓΣ Πανιώνιος
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Παρ) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ Σ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/01/2019 16:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΚΟΚΚΑΣ
(B) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 26/01/2019 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 26/01/2019 17:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(Γρ) ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/01/2019 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 17:30 ΜΕΤΣ ΓΣ Πανιώνιος
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 26/01/2019 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΤΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/01/2019 18:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/01/2019 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/01/2019 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/01/2019 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΑΟ Θήρας
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 Απόλλων ΓΣ Απόλλων
ΑΣ Κέρκης
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΑΥΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 26/01/2019 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 18:30 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΔΑΣ Δραπετσώνας
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 26/01/2019 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 19:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 19:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 19:00 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
ΑΣ Ελπίς
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 19:30 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 26/01/2019 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 26/01/2019 20:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΔΑΛΚΙΡΑΝΗΣ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/01/2019 12:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΑΣ Νηρέας
(A) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΓΑΛΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/01/2019 13:30 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΟΦΗ
(A) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 27/01/2019 14:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
Ροδίων Άθλησις
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/01/2019 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
Ένωση Βύρωνα
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΟΥΓΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ LEAGUE CUP ΚΥ 27/01/2019 17:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 27/01/2019 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΠΑΟΚ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/01/2019 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
(B) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/01/2019 19:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΓΣ Δράμας
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΕΧΑΓΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 27/01/2019 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΤΡ 29/01/2019 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΣΦΠ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 30/01/2019 19:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΕΚ
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 30/01/2019 20:30 ΔΑΚ Πεύκων ΑΣ Ακαδ. Πρωτ. Πεύκων
ΧΑΝΘ
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 30/01/2019 21:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 30/01/2019 21:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΠΑΟΚ
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 02/02/2019 16:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ
(Παρ) ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 16:00 Βαρδινογιάννειο ΟΦΗ
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 16:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 02/02/2019 17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ Παναθηναϊκός ΑΟ
ΑΕΚ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 02/02/2019 18:00 ΒΟΧΑΣ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/02/2019 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
AΣ Άρης
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 02/02/2019 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΚΟΥΤΣΗΣ
(Γρ) ΤΣΑΒΟΥ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
ΧΑΝΘ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Άθλος
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΑΣ Ελπίς
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα
(A) ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
(B) ΤΣΟΥΡΓΚΟΥΖ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 18:30 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΟ Σερρών
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 02/02/2019 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 02/02/2019 19:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΘΕΜΕΛΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Επ) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 02/02/2019 19:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΟΥ
(Γρ) ΜΙΧΑΛΙΤΣΟΥΔΗ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/02/2019 19:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΣΙΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/02/2019 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/02/2019 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/02/2019 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 19:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΓΣ Απόλλων
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 19:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ Κέρκης
ΕΑ Πατρών
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 19:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 02/02/2019 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 19:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 02/02/2019 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 20:00 Αγίου Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 02/02/2019 20:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 03/02/2019 14:30 Χίου ΑΣ Νηρέας
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 03/02/2019 16:00 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 03/02/2019 17:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΧΑΝΘ
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΚΑΛΥΜΝΙΟΥ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 03/02/2019 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 03/02/2019 18:00 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 03/02/2019 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΔΕ 04/02/2019 11:30 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΚΡΙΤΣΑ
(B) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΡ 05/02/2019 19:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 06/02/2019 17:30 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 06/02/2019 18:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
Παναθηναίκός
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 06/02/2019 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΓΑΣ Παμβοχαίκός
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 06/02/2019 18:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
Παναθηναίκός
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 06/02/2019 19:30 ΘΗΡΑΣ ΑΟ ΘΗΡΑΣ
AYDIN BBSK
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
ΕΘΝΙΚΑ CHALLENGE CUP ΤΕ 06/02/2019 19:30 ΘΗΡΑΣ ΑΟ ΘΗΡΑΣ
AYDIN BBSK
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 06/02/2019 21:15 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 06/02/2019 21:30 Μ.Τσίκινας ΧΑΝΘ
Ηρακλής Πετ. 2015
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/02/2019 15:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 16:00 Αιγίου ΑΟ Αιγιαλέων
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 16:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 16:00 Στ. Καλαϊτζής ΓΣ Πανιώνιος
ΑΣ Πανερυθραϊκός
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 16:00 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΟΦΗ
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/02/2019 16:00 ΛΙΝΤΟ ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ
(B) ΚΟΚΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 09/02/2019 16:30 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΣΚΑΡΛΑΤΟΥΔΗ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Επ) ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 09/02/2019 17:00 ΜΕΤΣ ΑΕΚ
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΡΟΥΣΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 09/02/2019 17:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΓΣΚ Ηρακλής
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 17:00 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΑΣ Ελπίς
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/02/2019 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΑΥΡΟΣ
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΠΑΣΠΑΛΑ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΟ Θήρας
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(Παρ) ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΔΑΣ Δραπετσώνας
(A) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΓΚΟΛΦΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Κόροιβος
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΝΙΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ Κέρκης
ΑΕ Αρμενίων
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΤΟΛΙΟΥ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΟΦΑ Απολλώνιος
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/02/2019 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας
(A) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 09/02/2019 18:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 09/02/2019 18:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(B) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 09/02/2019 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΠΑΟΚ
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 09/02/2019 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 19:00 ΕΑΚ Σταυρ/πολης ΑΜΣ Νέστωρ
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 09/02/2019 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/02/2019 19:30 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
(A) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
(B) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 09/02/2019 19:30 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 09/02/2019 21:30 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ Πανιώνιος
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/02/2019 14:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
ΑΣ Νηρέας
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 10/02/2019 17:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/02/2019 17:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
Ένωση Βύρωνα
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 10/02/2019 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Αιγάλεω
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/02/2019 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(B) ΔΡΟΣΟΣ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/02/2019 18:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 10/02/2019 19:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΚΕΧΑΓΙΑ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 11/02/2019 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΠΕ 14/02/2019 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Olympiacos PIRAEUS
Neftohimic 2010 BURGAS
(A) MAIFOSHIS CHRISTOS
(B) STEVANOVIC DJORDJE
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΠΕ 14/02/2019 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Olympiacos PIRAEUS
Neftohimic 2010 BURGAS
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 15:00 Μελισσίων ΣΦΑΜ Φοίβος
Ροδίων Άθλησις
(A) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(B) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 15:00 Ολυμπιάδας ΑΕΠ Ολυμπιάς
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 15:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟ Καλαμάτα 80
(A) ΜΟΥΛΑ Λ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 15:00 Βαρδινογιάννειο ΟΦΗ
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
(B) ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 15:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 16/02/2019 16:00 Μοιρών ΓΑΣ Μεσσαράς
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΤΡΑΧΑΛΑΚΗ
(B) ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ
(Παρ) ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 16:00 ΔΗΓΑ Δράμας ΓΣ Δράμας
ΑΣ Ελπίς
(A) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 16/02/2019 17:00 ΜΙΚΡΑΣ Ηρακλής Πετ.2015
ΑΕΚ
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 17:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΣ Κέρκης
(A) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 17:00 ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣ Κόροιβος
ΓΣ Απόλλων
(A) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ Αρμενίων
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
(A) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(Γρ) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 16/02/2019 17:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΑΓΣ Αρτεμις
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 16/02/2019 17:45 ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΦΟ Βριλησσίων
ΓΣ Πανιώνιος
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 16/02/2019 18:00 ΒΟΧΑΣ ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
ΠΑΟΚ
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΟΝΟΠΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΣΠΙΝΑΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/02/2019 18:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΤΣΙΜΠΙΝΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 16/02/2019 18:00 Χαλκιοπούλειο ΑΟ Λαμίας 2013
ΧΑΝΘ
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΒΑΝΑ
(Παρ) ΠΑΝΑΓΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 Καρδίτσας ΣΠΑ Καρδίτσας
ΑΜΣ Νέστωρ
(A) ΧΛΩΡΟΣ
(B) ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 ΔΑΚ Πανοράματος ΑΕΝ Πανοράματος
ΑΣ Άθλος
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 Κατερίνης ΣΦΚ Πιερικός
ΑΣ Μακεδονικός
(A) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
(B) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 Αγ.Δημητρίου ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
Απόλλων Καλαμάτας
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΑΟ Καβάλα
(A) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
(B) ΚΕΧΑΓΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 ΔΑΚ Κατσιμίδου ΑΣ Ασκληπιός
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
(B) ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
ΓΣΓ Νίκη
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜΜ.
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/02/2019 18:30 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΠΣ Αίας
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 16/02/2019 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
Πήγασος Πολίχνης
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 16/02/2019 19:00 Κομοτηνής ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(Γρ) ΧΕΙΜΩΝΑΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Επ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/02/2019 19:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΓΣ Ηλιούπολης
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΓΟΥΒΑΛΗ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/02/2019 19:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/02/2019 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
AΣ Άρης
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 16/02/2019 19:00 ΘΗΡΑΣ ΑΟ Θήρας
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(B) ΜΑΛΦΑΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Επ) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 19:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(B) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 16/02/2019 20:00 ΒΥΡΩΝΑ Ένωση Βύρωνα
ΑΟΝ Αμαζόνες
(A) ΝΙΚΑΚΗΣ
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΚΥ 17/02/2019 16:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 17/02/2019 17:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 17/02/2019 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΚΟΥΓΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 17/02/2019 17:00 Χίου ΑΣ Νηρέας
ΓΣ Πετρούπολης
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΤΟΥΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 17/02/2019 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ
(Παρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 17/02/2019 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΧΑΝΘ
(A) ΦΛΟΥΔΑΣ
(B) ΣΙΑΔΗΜΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 17/02/2019 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(B) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 17/02/2019 18:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
(A) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(B) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Παναθηναίκός
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 17:00 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(Γρ) ΣΑΡΔΑΝΗ ΧΡ.
(Επ) ΒΑΓΓΕΛΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
(Παρ) ΣΑΡΔΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 17:30 ΜΙΚΡΑΣ ΠΑΟΚ
ΑΟΦ Πορφύρας
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 18:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΑΥΡΙΚΙΔΟΥ
(Γρ) ΔΕΝΔΗ
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας ΑΣ Άρης
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΤΣΙΟΥΛΑ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Χ.
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 18:30 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ
ΑΠΣ Αίας
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 19:00 Γ. Γεννήματας ΑΣΠ Θέτις
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Επ) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 19:00 Νάξου ΑΟΝ Πανναξιακός
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
(Επ) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(Επ) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(Παρ) ΡΙΓΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 19:30 ΔΑΚ Πεύκων Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
ΑΟ Θήρας
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Γρ) ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΤΕ 20/02/2019 19:30 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΟΠΕ ΠΕ 21/02/2019 21:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
ΕΘΝΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΟΠΕ ΠΕ 21/02/2019 21:30 ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(Γρ) ΝΥΔΡΙΩΤΗ
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 22/02/2019 16:30 ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΕ Αγ. Παρασκευής
ΑΣ Νηρέας
(A) ΧΑΜΠΙΛΟΥ
(B) ΚΟΚΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΑ 22/02/2019 19:00 Μ. Μερκούρη Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Μακεδόνες
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(Επ) ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΠΑ 22/02/2019 19:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Επ) ΑΛΕΒΕΤΣΟΒΙΤΗΣ
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 23/02/2019 16:00 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β.
(B) ΛΙΔΩΡΙΚΙΩΤΗ
(Γρ) ΠΕΡΡΟΥ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/02/2019 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
ΑΟ Φοίνικας Σύρου
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Σ.
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(Επ) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι.
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/02/2019 17:00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΟ Παναθηναϊκός
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΓΕΡΟΘΟΔΩΡΟΣ
(B) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/02/2019 17:00 ΔΑΚ Καλαμίτσας ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Ασκληπιός
(A) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
(B) ΤΕΡΖΙΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/02/2019 17:00 1ο Γυμν.-Λυκ Λάρισας ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Ελπίς
(A) ΚΟΥΤΣΗΣ
(B) ΜΑΥΡΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 23/02/2019 18:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
(Επ) ΒΑΡΑΤΑΣΗΣ
(Παρ) ΠΕΡΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/02/2019 18:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΑΟ Ηλυσιακός
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Επ) ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ
(Επ) ΚΟΜΙΑΝΟΥ
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/02/2019 18:00 ΔΑΚ Πυλαίας AΣ Άρης
ΑΣΠ Κόρινθος
(A) ΙΣΚΑΣ
(B) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΛΟΥΜΣΙ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/02/2019 18:00 ΔΑΚ Ευόσμου ΑΠΣ Αίας
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΜΑΥΡΙΔΗΣ
(Γρ) ΤΣΙΛΙΓΚΟΥ
(Επ) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
(Επ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/02/2019 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος
ΣΠΑ Καρδίτσας
(A) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(B) ΤΖΕΠΚΙΝΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/02/2019 18:00 Παραλίας Απόλλων Καλαμάτας
Ένωση Βύρωνα
(A) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/02/2019 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΓΣ Αστέρας Αγ. Δημ.
(A) ΜΑΛΛΙΑΡΑ
(B) ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
(Γρ) ΜΑΥΡΟΛΑΜΠΑΔΟΥ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/02/2019 18:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ Απολλώνιος
ΓΣ Μεσσηνιακός
(A) ΚΥΡΓΙΑΛΑΝΗ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/02/2019 18:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
Ακαδ. Πρωτ/των Πεύκ.
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 23/02/2019 18:00 Ελασσόνας ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
ΕΟ Σταυρούπολης
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
(B) ΣΚΟΡΔΑΡΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/02/2019 18:30 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΜΓΣ Απόλλων
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 23/02/2019 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Αρτεμις
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρ) ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/02/2019 19:00 ΔΑΚ Σερρών ΑΟ Σερρών
Αναγέννηση Άρτας
(A) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/02/2019 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΣΦΚ Πιερικός
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/02/2019 19:30 ΕΑΚ Νεάπολης ΑΣ Μακεδονικός
ΑΕΝ Πανοράματος
(A) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜ.
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 23/02/2019 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
ΑΟ Θήρας
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 23/02/2019 20:00 ΧΑΝΘ ΧΑΝΘ
ΜΑΣ Νίκη
(A) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 23/02/2019 21:30 ΜΙΛΩΝΑ ΓΣ Πανιώνιος
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΜΑΥΡΟΣ
(B) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Παρ) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/02/2019 14:00 Απόλλωνα ΑΣΠ Απόλλων
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
(A) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΓΑΛΑΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 24/02/2019 15:00 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ Αιγάλεω
ΠΑΟΚ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΛΗΜΑΤΣΙΔΑ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 24/02/2019 16:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΑΟ Παναθηναϊκός
(A) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡ.
(Γρ) ΣΙΔΗΡΑ
(Παρ) ΚΑΡΑΜΠΑΛΑΣΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 24/02/2019 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ Ζηρίνειος ΑΟΝ
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Παρ) ΜΑΥΡΙΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/02/2019 18:00 ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΣ Νέα Γενιά
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
(B) ΓΙΩΓΙΟΥ ΑΛΚ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/02/2019 18:00 Λαγυνών ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΑΛΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 24/02/2019 19:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΟ Ποσειδών
(A) ΚΑΤΕΡΛΗ
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 25/02/2019 17:30 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
ΜΓΣ Εθνικός Αλεξ.
(A) ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΡ 26/02/2019 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
TRENTINO Itas
(A) HECKFORD NICHOLAS
(B) OMARI RUDINA
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΤΟΛΙΟΣ
(Επ) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΕΘΝΙΚΑ CEV CUP ΤΡ 26/02/2019 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
TRENTINO Itas
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.