ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Συγκεντρωτικοί ορισμοί τοπικών

Αγων. Περίοδος      
Κατηγορία Ε.Σ.ΠΕ.Δ.Α. Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 22/09/2018 17:30 ΜΙΛΩΝΑ Τουρνουά Δημήτρης Ράπτης
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ- ΑΕ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 22/09/2018 18:30 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΕΚ
ΑΕΚ - ΦΟ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 22/09/2018 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Τουρνουά Δημήτρης Ράπτης
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ - ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 22/09/2018 20:30 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΕΚ
ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ ΑΞΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 23/09/2018 17:30 ΜΙΛΩΝΑ Τουρνουά Δημήτρης Ράπτης
Η1 - Η2
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 23/09/2018 17:30 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΕΚ
ΤΕΛΙΚΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 23/09/2018 20:00 ΜΙΛΩΝΑ Τουρνουά Δημήτρης Ράπτης
Ν1 - Ν2
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΕ 26/09/2018 19:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΣΑ 29/09/2018 18:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 30/09/2018 12:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
(B) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 30/09/2018 18:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 30/09/2018 19:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 30/09/2018 19:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 30/09/2018 20:00 Π. Σαλπέας ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΘΝΙΚΟΥ
ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 30/09/2018 20:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 30/09/2018 20:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 01/10/2018 19:30 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΔΕ 01/10/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΤΡ 02/10/2018 21:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 03/10/2018 20:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 03/10/2018 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 03/10/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 03/10/2018 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 03/10/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 04/10/2018 20:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 04/10/2018 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 04/10/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 04/10/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
Ν3
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 04/10/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
Ν5
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 04/10/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 04/10/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 06/10/2018 14:30 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 06/10/2018 14:50 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 06/10/2018 16:10 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ-ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 06/10/2018 17:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ-ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΣΑ 06/10/2018 17:30 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΣΑ 06/10/2018 18:00 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 06/10/2018 18:50 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ-ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 06/10/2018 20:10 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ-ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 07/10/2018 12:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
(B) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 07/10/2018 14:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 14:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 07/10/2018 17:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 17:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 17:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 07/10/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 18:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 19:00 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 07/10/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 20:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 07/10/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 07/10/2018 20:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ-ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 07/10/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/10/2018 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/10/2018 21:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/10/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/10/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 08/10/2018 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΡ 09/10/2018 19:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΕ 10/10/2018 20:30 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/10/2018 21:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Επ) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/10/2018 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/10/2018 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/10/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/10/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 10/10/2018 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/10/2018 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/10/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/10/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/10/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 11/10/2018 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΠΑ 12/10/2018 15:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΠΑ 12/10/2018 20:15 ΣΤ. Βενέτης ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 12/10/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 12/10/2018 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 10:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 11:15 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 12:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 12:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 13:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 14:30 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 15:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 15:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 15:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 17:15 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 17:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 17:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 17:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 17:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 18:30 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 13/10/2018 19:00 ΣΥΡΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(B) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 20:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 20:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 13/10/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 10:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 10:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 11:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 14/10/2018 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 13:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 13:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 13:30 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 14:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 14/10/2018 14:15 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 15:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 15:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 14/10/2018 15:30 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 16:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 17:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 17:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 17:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 14/10/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 14/10/2018 18:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 19:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 14/10/2018 20:00 ΤΑΥΡΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 14/10/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 14/10/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/10/2018 21:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/10/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/10/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 15/10/2018 21:45 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/10/2018 21:15 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/10/2018 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/10/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/10/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/10/2018 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 17/10/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:15 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 18/10/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΠΑ 19/10/2018 19:30 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 10:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 12:00 1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 12:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 12:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 14:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
(B) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 14:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 14:30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 15:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 16:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΤΟΛΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 16:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 16:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:00 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 17:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 18:45 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 20/10/2018 19:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΙΑΣΩΝΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΗ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 20/10/2018 19:00 Νάξου ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ
(A) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 19:00 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 19:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 20/10/2018 19:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 20/10/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 10:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 11:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 13:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 21/10/2018 14:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 14:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 14:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 15:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 16:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 16:30 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 16:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 16:30 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 17:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 21/10/2018 17:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 17:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΖΑΒΟΥ Β.
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 21/10/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 19:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 19:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝ ΕΝΩΣΗΣ ΚΥ 21/10/2018 20:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 21/10/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 20:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 21/10/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/10/2018 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/10/2018 21:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/10/2018 21:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/10/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 22/10/2018 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/10/2018 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/10/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
(Επ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(Επ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/10/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/10/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/10/2018 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 24/10/2018 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 00:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 25/10/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 26/10/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 26/10/2018 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 10:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 27/10/2018 11:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ
ΦΟΙΒΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 11:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 12:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 12:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 13:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 13:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 14:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 15:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 15:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 15:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 16:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΤΟΛΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 16:00 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 16:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 17:00 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 17:15 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 17:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 17:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 18:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 27/10/2018 19:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 27/10/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 27/10/2018 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 28/10/2018 10:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΦΟΙΒΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 28/10/2018 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΖΑΒΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 28/10/2018 18:30 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΔΕ 29/10/2018 20:15 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
EUROBANK COSMOTE
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/10/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/10/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/10/2018 21:45 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 29/10/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΤΡ 30/10/2018 21:00 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΤΡ 30/10/2018 21:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΤΡ 30/10/2018 21:45 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΤΡ 30/10/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 31/10/2018 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 31/10/2018 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 31/10/2018 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 31/10/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 31/10/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 31/10/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 01/11/2018 20:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:15 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 01/11/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 10:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 12:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 13:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 13:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 14:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 14:30 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 15:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣΡΙΒΑ
ΑΟΠ2
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 16:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 17:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 17:15 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:00 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 18:45 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:00 Πυθαγορείου ΑΟΠ1
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 03/11/2018 21:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 03/11/2018 21:30 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ-ΣΥΔΠΕ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 10:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 10:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 11:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 04/11/2018 11:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 12:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(B) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 12:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 13:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 15:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 15:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 15:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΗΛΙΑ Ε.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 17:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 17:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 17:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 17:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:30 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 18:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 04/11/2018 20:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 04/11/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
(A) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΚΥ 04/11/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 05/11/2018 21:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 05/11/2018 21:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 05/11/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 05/11/2018 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 05/11/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΡ 06/11/2018 17:00 Αγίου Κηρύκου ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΡ 06/11/2018 19:00 Αγίου Κηρύκου ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΜΥΚΟΝΙΑΤΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 07/11/2018 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 07/11/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 07/11/2018 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 07/11/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 07/11/2018 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 07/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΦΛΥΕΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 08/11/2018 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 09/11/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 11:00 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 11:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 12:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 12:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 14:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
(B) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 15:30 Β΄ Α.Κ.Δ.Ε. Α.Ο.Φοίνικας
Α.Σ.Ε.Νεωρίου
(A) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(B) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 15:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 16:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ 2
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΖΑΒΟΥ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 16:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 17:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 17:00 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 17:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 17:15 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 17:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 18:45 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:00 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 10/11/2018 19:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
(A) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 10/11/2018 19:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 20:00 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 10/11/2018 20:15 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 10/11/2018 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 10/11/2018 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 10/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 10/11/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 10:00 Νάξου ΠανναξιακόςΑ.Ο.Ν.
Α.Ο.Θήρας
(A) ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ Δ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Ε.
(Γρ) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 12:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 12:00 Β΄ Α.Κ.Δ.Ε. Α.Σ.Ε.Νεωρίου Β΄
Α.Ο.Φοίνικας
(A) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
(B) ΚΥΡΙΑΖΗ Σ.
(Γρ) ΚΑΣΣΙΑΝΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 11/11/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 11/11/2018 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
(A) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 11/11/2018 12:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 14:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 15:00 Απόλλωνα SAB
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 15:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 16:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 16:30 1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 17:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 17:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 17:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΗΛΙΑ Ε.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 19:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 20:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 11/11/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 20:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΣΥΔΠΕ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 11/11/2018 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (2)
ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (2)
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΘΡΙΑMΒΟΣ (2)
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΥΔΠΕ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (1)
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 11/11/2018 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΔΕ 12/11/2018 20:15 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΣΕ-EUROBANK
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 12/11/2018 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΧΑΛΚΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 12/11/2018 21:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 12/11/2018 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 12/11/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 12/11/2018 21:45 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 12/11/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 13/11/2018 21:45 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
SAB
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 13/11/2018 21:45 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 14/11/2018 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΕ 14/11/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 14/11/2018 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 14/11/2018 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 14/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 14/11/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 14/11/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:15 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 15/11/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΑ 16/11/2018 21:30 Ν.Ιωνίας ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΑ 16/11/2018 21:45 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)
ΣΥΔΠΕ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 16/11/2018 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 10:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 10:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 12:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 14:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 14:30 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 15:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 16:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ2
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 17/11/2018 16:00 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 16:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 16:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:30 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 17:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:00 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 18:45 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΜΑΡΚΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 19:45 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 17/11/2018 20:00 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 20:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 20:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 17/11/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 17/11/2018 21:00 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (1)
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 17/11/2018 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 17/11/2018 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 17/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑMΒΟΣ (2)
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 10:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 11:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
(A) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
(B) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 11:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 11:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 12:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 12:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
(Γρ) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 12:00 Μάρπησσα Α.ΟΠάρου
Α.Μ.Ε.Σ.Νηρέας
(A) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Ι.
(B) WOLFF-ALIPRANTIS A.
(Γρ) ΚΡΑΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 12:00 1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 12:30 ΤΗΝΙΑ ΠοσειδώναςΤήνου
Α.Ο.Φοίνικας
(A) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(B) ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ Π.
(Γρ) ΣΥΡΙΓΟΣ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 14:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 15:00 Απόλλωνα SAB
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 17:00 Νέας Περάμου ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 17:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 17:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 17:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 17:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 18/11/2018 17:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 18/11/2018 18:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 18/11/2018 19:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Γρ) ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 19:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 19:30 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 19:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 20:15 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 20:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 20:30 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 20:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΥΜΗΤΤΟΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 18/11/2018 20:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 21:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (2)
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 21:30 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΥΔΠΕ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 18/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (2)
SAB
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 19/11/2018 21:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 19/11/2018 21:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 19/11/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 19/11/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 19/11/2018 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΤΡ 20/11/2018 20:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 20/11/2018 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΤΕ 21/11/2018 21:45 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΦΛΥΕΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 22/11/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(Γρ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 23/11/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 10:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 10:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 12:00 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 12:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 13:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 13:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 14:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 14:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 14:30 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 15:30 Β΄ Α.Κ.Δ.Ε. Σύρος2002
Α.Ο.Φοίνικας
(A) ΚΑΛΠΑΚΙΔΟΥ Π.
(B) ΚΟΥΤΡΑ Μ.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 15:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΨΑΣΚΗΣ Δ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 15:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 15:45 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΧΑΡΙΝΟΥ Θ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 16:00 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ1
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ2
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:00 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 17:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 18:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 19:00 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 19:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:00 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 24/11/2018 20:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 24/11/2018 20:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 24/11/2018 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 24/11/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 25/11/2018 09:00 ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ
ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 10:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 25/11/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 25/11/2018 12:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 14:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 14:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 15:00 Απόλλωνα SAB
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 15:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 16:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 16:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 16:30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:00 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΚΥ 25/11/2018 17:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΟΣΕ-ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:30 Μάρπησσα Α.Μ.Ε.Σ.Νηρέας
Α.Μ.Σ. ΖΕΥΣ Φιλοτίου
(A) ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Ι.
(B) WOLFF-ALIPRANTIS A.
(Γρ) ΚΡΑΡΑ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 17:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (1)
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 17:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΜΑΡΚΟΥ Γ.
(Γρ) ΤΟΛΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 Νάξου Α.Σ.Απόλλωνας
Παναξιακός Α.Ο.Ν.
(A) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(B) ΤΖΑΚΩΝΙΑΤΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 18:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 19:30 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (2)
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 25/11/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 20:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 25/11/2018 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 20:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
SAB
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΥΔΠΕ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 25/11/2018 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΦΝΗ-ΥΜΗΤΤΟΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 25/11/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΕ 26/11/2018 17:30 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΚΑΛΑΜΟΒΡΑΚΗΣ-ΤΣΟΥΛΗΣ Σ.
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΔΕ 26/11/2018 20:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΣΥΔΠΕ-EUROBANK
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 26/11/2018 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 26/11/2018 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 26/11/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 26/11/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 26/11/2018 21:45 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 27/11/2018 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΦΛΥΕΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 27/11/2018 21:45 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΕ 28/11/2018 21:30 ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ "Γ.ΜΕΛΙΣΣΙΝΟΣ" ΤΕΡΜΙΤΕΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 28/11/2018 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΕ 28/11/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 28/11/2018 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 28/11/2018 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 28/11/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 28/11/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 28/11/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:00 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 29/11/2018 21:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (2)
ΑΟ ΘΡΙΑMΒΟΣ (2)
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΣΥΔΠΕ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 29/11/2018 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΑ 30/11/2018 21:30 Ν.Ιωνίας ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΑ 30/11/2018 21:45 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 30/11/2018 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 10:15 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 10:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 12:00 1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 12:30 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 13:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 13:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 14:45 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 15:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 17:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 17:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 17:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 17:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 18:30 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:00 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 01/12/2018 20:30 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 01/12/2018 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (1)
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 01/12/2018 21:30 Βάρης ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 01/12/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑMΒΟΣ (2)
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 01/12/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 09:30 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 10:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 11:00 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 02/12/2018 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 12:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 12:30 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 15:00 Απόλλωνα SAB
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 15:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΣΥΔΠΕ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 17:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 02/12/2018 17:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 17:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΧΙΩΤΗΣ Δ.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΜΑΡΚΟΥ Γ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 18:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 19:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
(A) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 19:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΛΥΕΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 20:00 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 20:00 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 02/12/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:00 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
SAB
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:30 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:45 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 02/12/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΥΔΠΕ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 03/12/2018 21:15 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΔΕ 03/12/2018 21:15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 03/12/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 03/12/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 03/12/2018 21:45 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 03/12/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 04/12/2018 21:45 6ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ(ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (2)
(A) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΕ 05/12/2018 21:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 05/12/2018 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 05/12/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 05/12/2018 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 05/12/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 05/12/2018 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 05/12/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Γρ) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 06/12/2018 21:45 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 06/12/2018 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 07/12/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΣΑ 08/12/2018 09:00 ΑΛΙΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ
ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ
(A) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 10:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 10:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 12:00 1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 12:15 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 12:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 12:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 14:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(B) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 14:00 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 14:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 14:30 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 15:15 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 15:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 15:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 15:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 16:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 16:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
(B) ΠΑΤΣΙΑΣ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 16:00 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 16:30 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 17:00 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 17:15 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΑ 08/12/2018 17:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΓΑΡΓΑΡΩΝΗΣ Η.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΧΑΝΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 18:30 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 08/12/2018 19:00 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (1)
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 19:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 08/12/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 08/12/2018 21:00 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΤΕΡΜΙΤΕΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 08/12/2018 21:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΦΛΥΕΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 08/12/2018 21:15 3ο ΓΥΜΝ-ΛΥΚ. ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 08/12/2018 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 08/12/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΚΑΠΕΛΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 10:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 11:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ(Γ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 12:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 09/12/2018 13:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 09/12/2018 14:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 14:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
ΑΟ ΘΡΙΑMΒΟΣ (2)
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 14:30 ΕΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 15:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 16:30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 16:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 16:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 17:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 17:00 ΜΕΓΑΡΩΝ "ΑΛ.ΣΑΛΤΑΣ" ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 17:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (2)
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 17:30 ΑΓ.ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΔΕΤΣΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΒΑΡΒΑΤΕ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:00 Πυθαγορείου ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΖΑΒΟΥ Β.
(B) ΚΟΥΤΡΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:30 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 09/12/2018 18:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 19:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (2)
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 19:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 09/12/2018 19:00 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 19:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 19:30 ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 09/12/2018 19:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 20:00 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 20:00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΓΑΡΓΑΡΩΝΗΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 09/12/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 20:45 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 21:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
SAB
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 21:30 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 21:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΔΑΦΝΗ-ΥΜΗΤΤΟΣ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΥΔΠΕ
ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 09/12/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΔΕ 10/12/2018 20:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ - EUROBANK
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 10/12/2018 20:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 10/12/2018 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 10/12/2018 21:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 10/12/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 10/12/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 10/12/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΤΡ 11/12/2018 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 12/12/2018 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 12/12/2018 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 12/12/2018 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 12/12/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 12/12/2018 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 12/12/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΕ 13/12/2018 00:00 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 13/12/2018 21:00 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ (1)
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 13/12/2018 21:30 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (2)
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:30 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Γρ) ΧΑΝΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(Γρ) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 13/12/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΑ 14/12/2018 21:30 Ν.Ιωνίας ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 14/12/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΔΡΟΣΟΣ Α.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑ 14/12/2018 21:45 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 10:15 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 11:30 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 11:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 12:00 1o ΛΥΚΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ(Γ)
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Δ)
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 13:30 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 13:30 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 14:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 14:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 15:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 17:00 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 17:00 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
ΓΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 17:15 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ(Γ)
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Γ)
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 17:30 ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
(A) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(B) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
(Γρ) ΤΟΛΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 15/12/2018 18:00 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (2)
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 18:00 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΕ ΡΕΝΤΗ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 19:30 2ο-4ο ΓΥΜΝ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΘΡΙΑΣΙΟ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ
(A) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
(B) ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ Γ.
(Γρ) ΤΟΛΙΟΥ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 15/12/2018 20:00 Απόλλωνα SAB
ΑΟ ΣΕΙΡΙΟΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 15/12/2018 20:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ (1)
ΑΣΤΕΡΑΣ
(A) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 15/12/2018 20:00 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΛΑΔΙΚΟΥ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 21:15 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
(A) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 15/12/2018 21:30 3ο ΓΥΜΝ-ΛΥΚ. ΥΜΗΤΤΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΥΜΗΤΤΟΣ
SAB
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΠΑΙΔΩΝ ΣΑ 15/12/2018 21:30 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 15/12/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΦΛΥΕΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΣΑ 15/12/2018 21:45 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 16/12/2018 12:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 12:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Γ)
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ(Γ)
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 12:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 12:00 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 12:00 ΡΕΝΤΗ-Μ.ΜΕΡΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:00 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(A) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:00 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:00 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:00 ΕΠΑΛ ΑΙΓΙΝΑΣ (ΣΧΟΛ.ΓΥΜΝ.) ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.
(B) ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ.
(Γρ) ΡΟΥΣΣΟΣ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:15 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 14:30 ΡΕΝΤΗ (ΣΧΟΛ.ΣΥΓΚΡ/ΜΑ) ΑΕ ΡΕΝΤΗ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(B) ΔΕΚΑΒΑΛΛΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 15:00 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Γ)
ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ(Γ)
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 15:30 ΜΙΛΩΝΑ Β΄ "ΔΗΜ.ΡΑΠΤΗΣ" ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 15:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 16:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 17:00 Νέας Περάμου ΑΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 16/12/2018 17:30 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΛΙΝΑΡΑΚΗ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 17:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 18:00 ΒΑΘΕΟΣ ΜΙΚΡΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ
(A) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(B) ΖΑΒΟΥ Β.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 18:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΜΟΥΤΕΣΙΔΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 16/12/2018 18:30 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 19:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ(Γ)
ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ(Γ)
(A) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 16/12/2018 19:00 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 19:30 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 20:00 ΒΑΘΕΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ
(A) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(B) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ.
(Γρ) ΒΑΡΒΑΔΟΥΚΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 20:00 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 20:00 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΕΦΗΒΩΝ ΚΥ 16/12/2018 20:00 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 20:00 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ(Γ)
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ(Δ)
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΧΑΝΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 20:00 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ) ΑΟΦ ΠΟΡΦΥΡΑΣ(Δ)
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ(Γ)
(A) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(B) ΛΑΔΙΚΟΥ Ο.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 20:00 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ(Δ)
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ(Γ)
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 20:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΥ 16/12/2018 20:00 ΑΓ.ΤΡΥΦΩΝΑ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΜΟΥΣΤΑΚΗΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:00 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (1)
(A) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:30 ΓΕΛ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΣΦΑΜ ΦΟΙΒΟΣ
ΤΕΡΜΙΤΕΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:30 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:45 1ο ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΥΜΗΤΤΟΥ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑMΒΟΣ (2)
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(B) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:45 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΓΑΣ ΦΑΛΗΡΕΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:45 ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΗΣ ΜΑΡΙΑΣ-ΕΛΕΝΗΣ ΚΟΡΔΑΛΗ- ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
(A) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:45 5ο ΔΗΜ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
(A) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
(B) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΚΥ 16/12/2018 21:45 6o ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΣΥΔΠΕ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΔΕ 17/12/2018 21:15 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 17/12/2018 21:30 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΣΣ ΑΙΑΣ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (2)
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 17/12/2018 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΝΙΚΟΛΑΟΥ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 17/12/2018 21:30 ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
(Επ) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(Επ) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 17/12/2018 21:45 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΟΛΙΣ ΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 17/12/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΤΟΥΧΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/12/2018 21:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
(A) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(B) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΕ 19/12/2018 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΗ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΤΡΑΠΕΖΑ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(Γρ) ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Θ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/12/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΑΡ." ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/12/2018 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(Γρ) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/12/2018 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΜΠΟΛΟΒΙΝΟΣ Δ.
(Γρ) ΤΟΜΟΥΤΖΟΓΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/12/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 19/12/2018 21:45 ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΤΕ 19/12/2018 21:45 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ "Γ.ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ" ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔ ΕΝΩΣΗΣ ΠΕ 20/12/2018 20:00 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:30 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΟΠ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Γ.
(B) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (1)
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ι.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 Π.ΦΑΛΗΡΟΥ "ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ" ΑΟ ΦΛΟΙΣΒΟΣ
ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΓΙΑΤΡΑΚΟΣ Ν.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
(B) ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΑΟ Π.ΦΑΛΗΡΟΥ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΖΕΦΥΡΙΟΥ ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(B) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΣ ΠΕΡΑ
(A) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
(B) ΜΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΕΙΡΗΝΗ
(A) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
(B) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(Γρ) ΦΟΥΝΤΟΣ Η.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
(A) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Β.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΙΛΙΟΥ-Γ.ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΓΣ ΙΛΙΟΥ
ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(Γρ) ΛΥΚΟΥΔΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(Γρ) ΙΩΑΝΝΟΥ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 20/12/2018 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(Γρ) ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Ν.