ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ   ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ & ΠΕΙΡΑΙΑ

Τρέχοντες ορισμοί

Κατηγορία Πρωτάθλημα
Ημερομηνία Γήπεδο
Ομάδες Διαιτητές
Κατ. Πρωτάθλημα Ημέρα Ώρα Γήπεδο Ομάδες Διαιτητές
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 20/11/2017 18:00 ΖΗΡΙΝΕΙΟ ΑΟΠ Κηφισιάς
Παναθηναϊκός ΑΟ
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΜΑΥΡΟΣ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/11/2017 20:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΔΕ 20/11/2017 21:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ) GAULS V.F. (ΓΑΛΑΤΕΣ)
ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/11/2017 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/11/2017 21:45 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣ ΙΑΣΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΑΝΤΛΗ Κ.
(Γρ) ΚΟΝΤΑΡΙΝΗ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/11/2017 21:45 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΑΣΣ ΑΙΑΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.
(Γρ) ΜΠΑΓΟΡΔΑΚΗΣ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΑΝΔΡΩΝ ΔΕ 20/11/2017 21:45 ΖΑΒΑΡΙΑΝ ΑΕ ΑΡΜΕΝΙΚΗ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΓΕΩΡΓΑΚΗ Κ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ Ε.Ο.Δ. Δ.Α.Π. ΤΡ 21/11/2017 18:30 ΣΤΑΔΙΟ ΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ (ΒΟΗΘ/ΚΟ) Τράπεζα της Ελλάδος
ΟΣΕ
(A) ΜΑΝΤΟΥΒΑΛΟΣ Χ.
(B) ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
(Γρ) ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ Ε.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/11/2017 17:00 Γ. Γαλανόπουλος ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.
ΟΠ Ρεθύμνου
(A) ΚΤΕΝΑΣ
(B) ΚΟΥΓΙΑΣ
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/11/2017 21:15 ΔΙΔΥΜΑ ΧΩΡΑΦΑΣ ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(Γρ) ΚΑΣΤΑΝΗ Β.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/11/2017 21:30 ΔΓ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΟΦΑ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΣ
ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
(A) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
(B) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(Γρ) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Κ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/11/2017 21:30 ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΓΟΓ ΕΥΡΥΑΛΗ
ΓΑΝΣ ΙΡΙΣ
(A) ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Σ.
(B) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(Γρ) ΚΟΥΤΟΥΔΗΣ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/11/2017 21:45 ΜΙΛΩΝΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
ΑΕΓ ΑΙΞΩΝΗ
(A) ΔΑΛΕΚΟΥ Α.
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/11/2017 21:45 ΑΛΙΜΟΥ ΑΠΣ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
(A) ΒΕΛΩΝΗΣ Γ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΜΗΤΡΟΥΣΗ Ι.
ΤΟΠΙΚΑ Β΄ ΕΘ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕ 22/11/2017 21:45 2ο ΚΛ.ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(A) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(B) ΜΕΤΑΞΑ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:30 ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣ ΠΕΡΑ
ΑΕ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
(A) ΤΣΕΡΝΟΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
(B) ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ Δ.
ΤΟΠΙΚΑ VINTAGE ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Κ.
(B) ΠΕΣΙΝΟΓΛΟΥ Τ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΝΔΡΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ
ΓΣ ΙΛΙΟΥ
(A) ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Ν.
(B) ΤΣΙΟΚΑ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ-ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝ
ΓΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ
(A) ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ Χ.
(B) ΗΛΙΑ Ε.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
(A) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ Χ.
(B) ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ Ν.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ 2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΟ ΚΕΛΕΟΣ
ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
(A) ΜΟΣΙΑΛΟΣ Σ.
(B) ΚΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΔΓ ΠΕΙΡΑΙΑ Π.ΣΑΛΠΕΑΣ ΑΦΜΣ ΦΟΙΝΙΞ
ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
(A) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(B) ΚΑΤΕΡΛΗ Χ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΠΣ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(A) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(B) ΚΑΛΙΓΕΡΗ Μ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΟΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(A) ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Δ.
(B) ΤΟΥΡΙΚΗΣ Σ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΦΠ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
(A) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(B) ΚΟΡΔΕΤΖΑΚΗ Μ.
(Γρ) ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.
ΤΟΠΙΚΑ ΤΟΠΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΕ 23/11/2017 21:45 ΤΑΥΡΟΥ ΑΕ ΑΙΟΛΟΣ-ΤΑΥΡΟΣ
ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
(A) ΜΠΕΝΙΣΗ Π.
(B) ΜΠΑΓΟΡΔΑΚΗΣ Μ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 25/11/2017 16:00 Ρεθύμνου ΟΠ Ρεθύμνου
ΑΣ Ηλιούπολης
(A) ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗΣ
(B) ΚΟΚΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 25/11/2017 16:00 Γιαννιτσών ΓΑΣ Μ. Αλέξανδρος
ΜΑΣ Νέα Γενιά
(A) ΧΑΝΟΣ
(B) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 25/11/2017 16:00 Κατερίνης ΓΑΣ Αρχέλαος
ΑΟ Ν. Βύσσας
(A) ΣΑΡΑΚΙΝΙΔΗΣ
(B) ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 25/11/2017 17:00 ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΘΕΜΕΛΗΣ
(B) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΡΑΚΟΥΛΙΑ
(Επ) ΓΙΩΓΙΟΥ
(Επ) ΔΡΑΝΙΤΣΑΣ
(Παρ) ΚΑΛΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 25/11/2017 17:00 ΜΕΤΣ Παναθηναϊκός ΑΟ
Παναχαϊκή Πετ.2013
(A) ΓΕΩΡΓΟΥΛΕΑΣ
(B) ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΗΛΙΔΗ
(Επ) ΜΑΥΡΟΣ
(Επ) ΚΑΤΕΡΛΗ Χ.
(Παρ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΣΤ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 25/11/2017 17:00 Αλεξ/πολης ΓΣ Εθνικός Αλεξ.
ΑΟΠ Κηφισιάς
(A) ΔΕΛΗΚΩΣΤΙΔΗΣ
(B) ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
(Γρ) ΚΑΔΟΓΛΟΥ
(Επ) ΣΑΡΜΙΔΗΣ
(Επ) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΜΙΧΕΛΙΝΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 25/11/2017 17:00 ΔΑΚ Πυλαίας ΑΣ Άρης
ΑΟ Μαρκοπούλου
(A) ΜΠΟΜΠΟΡΑΣ
(B) ΜΑΥΡΪΔΗΣ
(Γρ) ΚΟΥΜΠΛΗ
(Επ) ΑΝΘΥΜΙΔΗΣ
(Επ) ΚΕΧΑΓΙΑ
(Παρ) ΤΣΟΠΑΝΟΓΛΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 25/11/2017 18:00 Κορίνθου ΑΣΠ Κόρινθος
ΑΠΣ Αίας
(A) ΜΟΥΛΑ ΕΙΡ.
(B) ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΛΙΟΝΤΟΥ
(Επ) ΚΟΥΓΙΑΣ
(Επ) ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΤΣΙΝΤΟΜΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 25/11/2017 18:00 Ν.ΠΑΞΙΜΑΔΑΣ ΓΣ Πετρούπολης
ΑΟ Λαμίας 2013
(A) ΜΕΝΕΣΛΗΣ Α.
(B) ΛΙΑΚΟΥ Α.
(Γρ) ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ.
(Παρ) ΤΣΑΚΩΝΑΣ Θ.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 18:00 Παραλίας ΑΟ Καλαμάτα 80
ΑΟ Παλλήνη
(A) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 18:00 Στ. Καλαϊτζής ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΕΠ Ολυμπιάς
(A) ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Β.
(B) ΜΑΥΡΙΚΪΔΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 18:00 Κοιλάδας-Εξοχών ΑΟ Σερρών
ΑΟ Ορεστιάδας
(A) ΔΗΜΟΥ
(B) ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 18:00 Ν.Σαμαράς ΑΣ Άθλος Ορεστιάδας
ΑΣ Άρης
(A) ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ
(B) ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ Απόλλων
ΑΣ Ελπίς
(A) ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(B) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 18:00 ΒΟΤΣΗ ΑΜΣ Νέστωρ
ΧΑΝΘ
(A) ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ
(B) ΙΣΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 25/11/2017 18:30 Κανήθου ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκ.
ΟΦΠΦ Εθνικός
(A) ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ
(B) ΜΟΥΛΑ Λ.
(Γρ) ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ
(Επ) ΚΟΥΡΠΑΝΙΔΗΣ
(Επ) ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΡΑΠΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 25/11/2017 18:45 Σχολ. Ν. Φιλαδελφείας ΑΕΚ Αθηνών
ΑΣΠ Θέτις
(A) ΟΝΟΠΑΣ
(B) ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ
(Γρ) ΤΑΛΑΡΟΥ
(Παρ) ΒΑΡΘΑΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΣΑ 25/11/2017 19:00 ΑΙΓΙΝΙΟΥ ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
Ηρακλής Πετ.2015
(A) ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ
(B) ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ
(Γρ) ΨΑΡΡΑ
(Επ) ΒΕΝΟΣ
(Επ) ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ
(Παρ) ΑΝΤΩΝΟΥΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 25/11/2017 19:00 ΚΥΜΙΝΩΝ ΑΣ Μακεδόνες
ΑΟΝ Πανναξιακός
(A) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ
(B) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
(Γρ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ
(Επ) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Γ.
(Επ) ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ
(Παρ) ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΣΑ 25/11/2017 19:00 Ν. Σμύρνης ΓΣ Πανιώνιος
Ζηρίνειος ΑΟΝ
(A) ΠΡΕΝΤΖΑΣ
(B) ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Π.
(Γρ) ΜΠΙΤΣΙΚΑ Κ.
(Παρ) ΤΣΙΤΣΙΠΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 19:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ ΑΣ Κέρκης
ΓΣ Απόλλων
(A) ΤΣΙΤΣΙΚΑΣ
(B) ΜΟΥΖΟΥΛΑΣ Α.
(Γρ) ΚΙΟΣΚΕΡΙΔΟΥ Α.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 19:00 ΕΑΠ ΕΑ Πατρών
ΑΟ Αιγιαλέων
(A) ΓΕΡΑΝΙΟΣ
(B) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 19:00 Πολίχνης Πήγασος Πολίχνης
ΓΑΣ Αρχέλαος
(A) ΜΠΕΛΛΟΣ ΕΜ.
(B) ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 25/11/2017 19:30 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΣΓ Νίκη
ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
(A) ΜΑΡΚΑΤΣΑΣ
(B) ΤΟΝΟΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΣΑ 25/11/2017 20:00 Π. Σαλπέας ΑΟΦ Πορφύρας
Ολυμπιακός ΣΦΠ
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Μ.
(B) ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Θ.
(Γρ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ Χ.
(Επ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Σ.
(Επ) ΚΑΤΣΙΑΡΑΣ Γ.
(Παρ) ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΣΑ 25/11/2017 20:00 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΟ Μαρκοπούλου
ΔΑΣ Δραπετσώνας
(A) ΜΑΛΦΑΣ
(B) ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΑ 25/11/2017 20:00 Ι. Πατάκης ΓΣ Νίκαιας
ΑΣ Γιάννενα
(A) ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧ.
(B) ΜΠΑΤΣΙΛΑ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 26/11/2017 14:00 Απόλλων ΑΣΠ Απόλλων
ΣΦΠ Χανίων
(A) ΓΚΟΛΦΗΣ
(B) ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/11/2017 14:00 ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΑΓΣ Άρτεμις
ΑΟ Κύδων
(A) ΜΟΥΣΤΑΚΗ Κ.
(B) ΠΑΠΑΧΑΤΖΗΣ Π.
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 26/11/2017 14:30 Ροδιών Παιδεία Ροδίων Άθλησις
ΣΦΑΜ Φοίβος
(A) ΜΙΧΑΗΛΟΓΛΟΥ Κ.
(B) ΚΡΙΤΣΑ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 26/11/2017 15:30 ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ Αιγάλεω
ΓΑΣ Μεσσαράς
(A) ΣΤΑΡΙΔΑΣ
(B) ΒΛΑΧΟΣ Γ.
(Γρ) ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ
(Παρ) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 26/11/2017 16:00 ΚΩ ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
ΑΕΚ Αθηνών
(A) ΜΑΡΚΑΤΗΣ
(B) ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 26/11/2017 17:15 Ν. Σμύρνης ΓΣ Πανιώνιος
ΟΦΗ
(A) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β
(B) ΜΟΣΧΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ League Α1 ΚΥ 26/11/2017 17:30 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΓΣ Ηλιούπολης
ΓΣΚ Ηρακλής
(A) ΛΙΔΩΡΙΚΙΏΤΗ
(B) ΡΑΝΤΣΙΟΥ
(Γρ) ΒΛΑΣΣΗΣ
(Επ) ΝΙΚΑΚΗΣ
(Επ) ΣΤΑΥΡΑΤΗ
(Παρ) ΠΟΛΙΤΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 26/11/2017 17:30 Ιλισσίων ΑΟ Ηλυσιακός
ΑΣΠ Απόλλων
(A) ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ
(B) ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
(Γρ) ΑΚΑΡΕΠΗ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/11/2017 17:30 ΜΙΚΡΑ 1 ΠΑΟΚ
ΑΣΚ Λαγκαδά
(A) ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΑΣ
(B) ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΑ Pre League ΚΥ 26/11/2017 18:00 Μ. Τσίκινας ΧΑΝΘ
ΦΟ Βριλησσίων
(A) ΤΣΙΟΥΛΑ
(B) ΣΙΜΙΔΗΣ
(Γρ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
(Παρ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 26/11/2017 18:00 ΔΑΚ Άρτας Αναγέννηση Άρτας
ΑΠΣ Φθία
(A) ΜΠΑΛΤΖΏΗΣ
(B) ΦΛΟΥΔΑΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/11/2017 18:00 Παραλίας ΓΣ Μεσσηνιακός
Ένωση Βύρωνα
(A) ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ
(B) ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/11/2017 18:00 ΕΑΚ Θεσ/νίκης ΕΟ Σταυρούπολης
ΕΑ Λαρίσης
(A) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ
(B) ΜΠΕΛΛΟΣ Ι
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/11/2017 18:30 Στ. Καλαϊτζής ΑΟΝ Αμαζόνες
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
(A) ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ Π.
(B) ΚΑΠΛΑΝΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥ 26/11/2017 19:00 Μ. Παρασκευόπουλος ΓΕ Αλεξανδρούπολης
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
(A) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ
(B) ΣΑΡΜΙΔΗΣ
ΕΘΝΙΚΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΥ 26/11/2017 19:00 Ι. Λεμονίδης ΑΣ Ελπίς
ΑΟ Καβάλας
(A) ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΣ
(B) ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΑΣ Γ.
ΕΘΝΙΚΑ Volley League ΔΕ 27/11/2017 19:30 ΣΥΡΟΥ ΑΟ Φοίνικας Σύρου
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
(A) ΚΟΥΤΣΟΥΛΑΣ Μ.
(B) ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ Σ.
(Γρ) ΠΙΡΠΙΝΙΑ Θ.
(Επ) ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ Ε.
(Επ) ΒΡΟΥΤΣΗΣ Ι.
(Παρ) ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ